Зарубіжні зірки, які народилися з іншим іменем

Вибір псевдоніма часто стає для акторів-початківців чи співаків необхідністю, адже справжнє ім'я або невиразно звучить, або занадто довге, або ж видається артистові надто нудним чи немилозвучним. У деяких ситуаціях зірки, як і будь-які нормальні люди, не бажають продовжувати носити прізвище чоловіка, котрий причинив їм багато болю і страждань — і це теж цілком можна зрозуміти, інформує Ukr.Media.

В якості альтернативного імені зірки використовують дівочі прізвища матері або бабусі, вигадують нові варіанти, складають анаграми справжнього імені або згадують дитячі прізвиська.

Ловіть список 10 зірок, яких при народженні назвали зовсім не так, як зараз.

Анджеліна Джолі — Анджеліна Войт

Актриса досить емоційно розповідала про те, що її дитинство пройшло дуже нещасливо: у своєму смутку Енджі звинувачувала батька. Немає нічого дивного, що прізвище Джона Войта вона вирішила не носити, а в якості нового використовує своє друге ім'я — Джолі.

Антоніо Бандерас — Хосе Антоніо Домінгес Бандера

Для іспанців ім'я Хосе Антоніо Домінгес Бандера звучить абсолютно нормально (в принципі, можна було б ще пару слів додати, не проблема), але для голлівудської зірки все ж трохи задовге. Як тільки актор Бандера перебрався в США, він скоротив ім'я і додав приголосну букву в кінці прізвища.

Орнелла Муті — Франческа Романа Рівеллі

Свій гарний милозвучний псевдонім Франческа Рівеллі отримала у 15-річному віці, коли дебютувала у стрічці «Найгарніша жінка». Сценічне ім'я довелося вибрати, щоб актрису не плутали з іншою відомою на той час італійкою Луїзою Рівеллі. Цікаво, що її прізвище теж є псевдонімом.

Жан-Клод Ван Дамм — Жан-Клод Каміль Франсуа Ван Варенберг

Вам здається смішним короткий анекдот «Дамм. Ван Дамм. Жан-Клод Ван Дамм»? Тоді послухайте, як спочатку звучало ім'я відомого актора: Жан-Клод Каміль Франсуа Ван Варенберг. Красиво, звичайно, але з першого разу не вимовити.

Ральф Лорен — Ральф Ліфшиц

Як зрозуміло з цього прізвища, знаменитий модельєр є нащадком єврейських емігрантів з Російської імперії. У віці 16 років майбутній дизайнер вирішив відмовитися від прізвища батька і змінив її на більш милозвучне Лорен.

Настасья Кінскі — Настасья Аглая Накшиньскі

Батько акторки був фанатом творчості Достоєвського: саме у творі Федора Михайловича «Ідіот» він знайшов одразу два імені для своєї дочки — Настя та Аглая. Пізніше дівчина залишила лише одне і взяла ще псевдонім батька, оскільки справжнє прізвище звучало грубувато.

Блейк Лайвлі — Блейк Браун

Точно невідомо, що там за історія, але при народженні в акторки було прізвище батька, та пізніше вона взяла прізвище матері — Лайвлі, з яким і прославилася. Судячи з інтерв'ю, відносини з обома батьками досить теплі, тож причина, мабуть, у тому, що такий варіант більш незвичайний.

Вів'єн Лі — Вівіан Мері Хартлі

Агент акторки Джон Гіда наполегливо пропонував Вівіан Мері Хартлі взяти псевдонім Ейпріл Морн, але дівчина навідріз відмовилася. В історію золотими літерами вписано ім'я Вів'єн Лі, яке ви чудово знаєте.

Лів Тайлер — Лів Рундгрен

Лів довго вважала своїм справжнім батьком музиканта Тодда Рундгрена, за якого вийшла заміж її мати. Коли ж з'ясувалося, що своїм народженням Лів зобов'язана іншому музиканту, фронтмену Aerosmith Стівену Тайлеру, то вона взяла прізвище біологічного батька. Але і Рундгрен залишила другим ім'ям, щоб не залишити нікого ображеним.

Хоакін Фенікс — Хоакін Боттом

Справжнє прізвище родини Хоакіна можна перекласти з англійської «дно»: загалом, зрозуміло, чому замість Боттом вони вирішили взяти прізвище Фенікс. На честь тієї самої легендарної птиці. Актор погодився з вибором батьків і будував кар'єру з псевдонімом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *