Український хореограф Костянтин Томільченко знову завоював світ фантастичним номером

Костянтин Томільченко в черговий раз поставив на вуха всю Америку новим танцювальним номером. Виступ не залишить байдужим нікого. Не вірите – дивіться самі, інформує Ukr.Media.

Неможливо повірити своїм очам, але те, що ви зараз побачите, – не голлівудська фантастика, а звичайний виступ талановитих українців. Раніше ми показували неймовірний номер українського хореографа Костянтина Томільченка на проекті "america's Got Talent". Після блискучого подання, судді та глядачі в залі аплодували танцюристу стоячи.

Так українська команда "Front Pictures" вийшла в чвертьфінал американського шоу "america's Got Talent". Новий номер Костянтина Томільченка і його партнера по сцені Олександра Братковського "Mystery Hotel" (Таємничий готель) здивує вас ще більше попереднього.

Судді особливо оцінили складну графіку, візуальні ефекти і незвичайну хореографію. Оригінальна постановка не залишила сумнівів, що українці гідні перемоги в шоу. Судді і глядачі знову встали, висловлюючи захоплення.

З кожним днем відео набирає все більше переглядів та коментарів. А вам подобається незвичайне виступ Костянтина Томільченка?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *