Вєрка Сердючка на Євробаченні-2019 виконала пісню Нетти Барзілай. Відео

Як і було анонсовано раніше, головний символ "Євробачення" Вєрка Сердючка повернулася на сцену конкурсу. Відео виступу Вєрки Сердючки дивіться далі у відео, інформує Ukr.Media.

Головне музичне свято цієї весни прикувало увагу мільйонів шанувальників по всьому світу. Фінал "Євробачення" підходить до кінця і вже незабаром ми дізнаємося, хто виграв "Євробачення-2019". Але сьогодні велике свято для шанувальників влаштувала Вєрка Сердючка.

Організатори в цьому році дуже креативно підійшли до підготовки номерів. І переможці "Євробачення" різних років переспівали пісні один одного. На сцені конкурсу з'явилися Кончіта Вурст, Елені Фурейра, Монс Зелмерлєв, Галі Атарі і Вєрка Сердючка. Українська зірка заспівала пісню переможниці "Євробачення-2018" Нетти Барзілай.

І в інтерв'ю "батько" артистки Андрій Данилко про підготовку розповідав наступне:

"Ми виконали прохання організаторів і будемо в наших срібних костюмах — тих, в яких брали участь в Євробаченні-2007. Хоча деякі кажуть: "Данилко в старих костюмах". Це не старі костюми, а легендарні. Є різниця? Нас попросили прийти у них на прес-конференцію. Це буде важкувато, ми їх віддавали в музей ABBA в Швеції. Але, як вони кажуть, це — iconic (культовий). Раз — iconic, то якось в ці костюми ми вже вліземо."

Пропонуємо вам оцінити відео виступу Вєрки Сердючки та її зіркових колег.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *