Вікторія Бекхем спровокувала хвилю чуток про розставання з Девідом

Судячи з кількості татуювань на тілі Вікторії Бекхем, дизайнер і співачка — справжня любителька цього мистецтва. У неї є тату і на руках, і на спині. Правда, не всі татуювання Вікторії Бекхем подобаються їй самій. Нещодавно зірка звела один з малюнків. Це були ініціали її чоловіка Девіда на зап'ясті. Уважні шанувальники швидко помітили це і запідозрили недобре. Невже любов пройшла? З чого б ще Вікторія позбавлялася від такого знакового тату? Але виявилося, що причина криється зовсім в іншому, інформує Ukr.Media.

Татуювання Вікторії Бекхем: чому зірка вирішила звести ініціали чоловіка з зап'ястя

Навколо сім'ї Бекхем зараз і так багато чуток, особливо після весілля старшого сина сімейства з дочкою мільярдера Ніколою Пельтц. А тут ще й шанувальники помітили, що на руці Вікторії Бекхем більше немає тату з ініціалами чоловіка. Можна подумати, що у відносинах Девіда і Вікторії щось пішло не так. Щоб фанати не будували свої домисли, Вікторія вирішила пролити світло на те, що сталося з її татуюванням.

Представникам преси місіс Бекхем розповіла, що зводити тату вона почала ще давно. Це не було спонтанним рішенням. А причина, по якій жінка вирішила це зробити, банально проста. Татуювання перестало подобатися Вікторії і навіть почало її дратувати.

"Засоби масової інформації почали будувати припущення: чи не йду я від свого чоловіка? Ні. Мене просто трохи нудило від цього татуювання. Все дуже просто", — зізналася знаменитість.

Чим татуювання так дратувало Вікторію

Ви помічали, що Вікторія Бекхем дуже уважна до своєї зовнішності. Це стосується не тільки доглянутості і вибору нарядів, а й татуювань на тілі. Вікторія зазвичай вибирала собі тату, які щось для неї значили. Вона не гналася за модними малюнками, а могла зробити лаконічний напис, наприклад. Але для зірки важливо, щоб її татуювання були якісними і акуратними. Чого не скажеш про тату з ініціалами чоловіка. Це татуювання красувалося на зап'ясті, тому часто попадалося на очі. З роками і так не сильно вдалий по виконанню напис і зовсім став виглядати непрезентабельно. Тому Вікторія і вирішила, що пора розпрощатися з тату. А відносини з чоловіком тут абсолютно ні причому.

"У мене були ці татуювання давно, але вони не особливо акуратні. Контури були товстуваті, вони виглядали не дуже. Це взагалі нічого не означає", — розповіла Вікторія. Вона також додала, що у її чоловіка і синів також є тату на тілі. Але вони набагато більш якісні, ніж у неї. Можливо, з часом дизайнер ще прикрасить своє тіло новими зображеннями.

До речі, для Вікторії такий досвід вже не перший. Вона і раніше зводила тату. Наприклад, напис на івриті, який йшов вертикально від шиї до середини спини знаменитості.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *