Вдова соліста Linkin Park Честера Беннингтона вперше відверто розповіла про самогубство чоловіка

Всього тиждень тому помер фронтмен всесвітньо відомої рок-групи Linkin Park Честер Беннінгтон. Душевні рани багатомільйонної армії його фанатів, сім'ї та друзів ще не загоїлися. Весь світ сумує за так рано пішовшим з життя талановитим музикантом, передає Ukr.Media.

Оговтавшись від першого шоку, дружина рокера, Талинда Беннінгтон, вирішила дати інтерв'ю відомому журналу Rolling Stone. У ньому вона висловлює свою безмірну і печаль, а також велике полегшення. Це пов'язано з тим, що Честер нарешті вільний від болю і страждань.

Після смерті Честера життя його сім'ї кардинально змінилося. У Талінди троє дітей від загиблого музиканта: старшому синові Тайлеру всього 11, а дівчаткам-близнючкам Ліллі і Лілі всього по 6. Також без батька залишилися ще троє дітей Честера: Дрейвен, Ісайя та Джеймі.

«Як мені далі жити? Як зібрати докупи осколки мого розбитого серця?» — журиться вдова. «Єдине, що мені залишилося — зібрати в кулак волю і присвятити себе дітям», — говорить Талинда.

Відразу після смерті Беннигтона фанати, друзі та колеги-знаменитості принесли свої щирі співчуття його родині.

Талінда Беннінгтон звернулася до численних фанатів її чоловіка з такими словами: «Ми відчуваємо вашу підтримку і так само болісно переживаємо втрату. Мої діти занадто малі, а вже втратили батька. Я вірю, що ви допоможете зберегти світлу пам'ять про Честера».

Соліст Linkin Park створював композиції, які надихали мільйони сердець по всьому світу. Але при цьому він страждав від алкогольної та наркотичної залежності.

Група як раз збиралася в тур з новим альбом «One More Light», однак поїздка була скасована у зв'язку з самогубством Беннингтона.

«Він був чистий душею. Хлопець з ангельським голосом. І зараз він, звільнившись від страждань, співає в наших серцях. Благослови нас і дай Бог нам сили допомагати один одному, коли ми в біді. Честер хотів би цього», — завершила своє інтерв'ю Талінда.

Світла пам'ять Честеру. У музиканта було складне життя, яке трагічно обірвалося на піку його кар'єри. Не будемо його судити за те, що він зробив. У хлопця були серйозні психологічні проблеми, з якими він постійно боровся. Але темрява взяла верх на Беннінгтоном.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *