Валерій Меладзе поділився спільним фото з сином Костянтином

Не секрет, що перший син Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої народився, коли співак був одружений на Ірині Малухіній. Довгий час виконавець «розривався» між двома сім'ями: офіційною і таємною. Тільки у 2009 році, коли артист пішов від дружини, він зізнався, що є батьком Костянтина. Хлопчик ріс дуже скромним і принципово не хотів ставати частиною публічного життя своїх батьків, інформує Ukr.Media.

Зараз Костянтину вже 15 років і він поступово звикає до того, що є «зоряною» дитиною. Втім, він все одно не рветься в шоу-бізнес. Старший син Меладзе — людина науки. Поки ця сфера приваблює його набагато більше, ніж сцена і світло софітів. Батьки прислухалися до прохань Кості і не показували його знімків широкій аудиторії. Нещодавно він відчув, що готовий «вийти з тіні».

Останнім часом син Валерія та Альбіни двічі «засвітився» на фото в Мережі. Першим знімком під час відпустки в Іспанії поділилася його мама. А тепер настала черга батька. Меладзе чесно зізнався, що син багато в чому не схожий на нього: як зовні, так і внутрішньо.

«Поруч зі мною людина, яка не любить шоу-бізнес, не ходить на концерти. Замість гучних заходів віддає перевагу науці, техніці, спорту. І все ж він моє продовження! Мій син», — представив Меладзе сина.

Хоча тут, звичайно, Валерій трохи лукавить: у нього набагато більше спільного з сином, ніж він розповів фанатам. Валерій колись був захоплений точними науками і навіть не думав про музичну кар'єру. Він і зараз любить фантазувати, як склалося б його життя, якби не сцена.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *