True Beauty Show — секрети успіху відомих брендів

True Beauty Show — секрети успіху відомих брендів

Наш світ знайомий з величезною кількістю компаній, які тримають домінуючі позиції в своїй сфері протягом багатьох десятиліть, зокрема, це стосується компаній, що створюють продукти в галузі краси. Ці компанії досягають успіху просто тому, що прагнуть створювати найкращі продукти і вірять в те, що створюють. Як правило, вони знайомі жінкам по всьому світі, а без їхніх продуктів більшість представниць прекрасної (а інколи й сильної) половини людства не може уявити собі щоденний побут. 

Про найкращі з кращих, тобто про компанії-лідери в галузі косметології розповідає Юлія Ублінських в своєму подкасті “True Beauty Show. 2-й сезон. Про бренди”, що публікується на каналі  GoBeauty. Це компанії, які починали свою діяльність досить скромно і трансформували її в глобальне домінування, компанії, які, власне, і формують індустрію краси протягом багатьох десятиліть.

Прослухавши подкаст, слухачі можуть ознайомитися з історією таких відомих глобальних брендів:

Коротка історія AVON

Висвітлення історії та розкриття цікавих фактів про бренд, який допомагає в пошуках досконалості жінкам по всьому світу й протягом багатьох років створює якісну косметику. 

L’Oréal: історія краси

Випуск подкасту про один із найбільших у світі брендів косметики. Компанія, що починала свою діяльність із створення фарби для волосся та стала лідером в сфері краси та інновацій.

Chanel: за лаштунками легенди

Разом з Юлією поціновувачі бренду отримають можливість перенестися за лаштунки компанії Chanel та ще раз пересвідчитися, що компанія — це набагато більше, ніж просто бренд.

Відкриття Mary Kay: шлях краси та бізнесу

Юлія проводить оглядову екскурсію однієї з найвпливовіших косметичних компаній світу, яка піднялася на власний олімп завдяки незмінним цінностям та особистому підходу до ведення бізнесу.

Dior: елегантність без кордонів

Новаторські ідеї, незмінний протягом десятиліть бездоганний стиль, розкіш та тонке відчуття смаку — це все про Dior. Деякі факти здивують навіть тих слухачів подкасту, які вже давно є шанувальниками якісного дорогого бренду.

Краса без меж: подорож з Coty Inc

Подкаст допоможе ознайомитись з історією успіху та інновацій одного із світових брендів, який у багатьох критеріях заслужив репутацію легенди.

Maybelline Universe: Секрети краси, які має знати кожна

Поціновувачі цього бренду можуть розкрити для себе разом з Юлією найцікавіші факти з його історії та розвитку.

Unilever Universe: Подорожі у світ сталої краси

Велика кількість цікавих питань з відповідями, що стосуються відомої міжнародної компанії. Слухачі подкасту гарантовано отримають захоплююче знайомство з корпорацією, що володіє більш ніж 400 брендами.

Світ краси та інновацій надто великий. Почніть своє знайомство з компаніями, які рухають його вперед, разом з  True Beauty Show.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *