Топ 7 нових фільмів, заснованих на реальних подіях

Інколи справжніє життя виявляється найкращим сценаристом. Деякі події змінюють курс людської історії, і залишають свої сліди на століття. Вони описані в багатьох книгах, фільмах і серіалах, але коли ви читаєте книгу, чи дивитесь фільм, важко повірити, що ці події справді відбувались.

7 нових фільмів, основаних на реальних подіях:

1. Я,Тоня

Сюжет розповідає про життя Тоні Хардінг, однієї з відомих фигуристок. Вона досягла слави не тільки завдяки атлетичним здібностям, але й своєю поведінкою. Складне дитинство загартувало її характер, і Тоня захотіла досягти успіхів у фігурному катанні. І їй це вдалося завдяки тому, що вона була націлена на перемогу.

2. За прірвою в житі

Життєва історія Селінджера відомого американського письменника, що внесла великий вклад в світову культуру. Його новела досі є популярною. В ній описані жахи Другої світової війни, смерть друзів і розбите серце, що сформувало характер героїв.

3. Усі гроші світу

Добре думати, що гроші можуть вирішити всі проблеми, але виявляється. це не так. Коли Пол Гетті мільярдер нафтової компанії дізнався про викрадення онука, він вирішив не платити викуп. Чим таке рішення обернулось для нього і його сім 'ї?

4. Секретне досьє

Американський уряд обманював своїх громадян про події у В'єтнамі. Документи, які уряд так довго приховував, нарешті отримали розповсюдження. Вони потрапили в руки Вашингтонського редактора. Перед ним постає запитання – мовчати, чи розповісти публіці шокуючу правду, інформує Ukr.Media.

5. Лев

Ніхто б не повіривв цю історію, якби вона не була реальною. Фільм історію про хлопчика Сару, який намагається знайти свою сїм'ю, яку він втратив багато років тому. Але це складно в густо-заселеній Індії. Чи вдасться йому втілити задумане?

6. Колонія

Сюжет оснований на історії молодої Німецької пари, яка перебувала в Чилі під час військових дій. Після того, як чоловіка викрала поліція, жінка робить все, щоб його знайти. Вона ніколи не думала, що вони опиняться у місці, з якого немає порятунку.

7. Темні часи

Один з найтемніших періодів в історії існування людей – ІІ Світова Війна. Це період, коли Уінстон Черчиль стає прем'єр-міністр Британії. Це велика відповідальність за життя мільйонів людей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *