Сергій Лазарєв і Діма Білан презентували спільну пісню “Прости мене”

Зірки продемонстрували яскраві вбрання на червоній килимовій доріжці, виступили перед присутніми, оголосили імена переможців в різних номінаціях і привітали один одного з важливою подією. У цей вечір гостей чекало безліч сюрпризів і одним з них став творчий дует Діми Білана і Сергія Лазарєва, передає Ukr.Media.

Незадовго до початку церемонії в своєму профілі в Instagram Лазарєв опублікував постер, під яким згадав, що на премії буде вперше представлена композиція "Прости мене", яка після цього стане доступна для скачування в мережі. Фанати, звичайно ж, зреагували, як годиться: вони почали залишати під постом співака сотні різних коментарів, висловлюючи і захоплення, і подив, і навіть побоювання за деяких шанувальників, які можуть особливо емоційно поставитися до цієї новини.

Без зайвих слів – Подія!

– так охарактеризував виступ на МУЗ-ТВ Лазарєв.

У підсумку, все відбулося: Діма Білан і Сергій Лазарєв виступили разом на одній сцені і виконали пісню "Прости меня". Вихід двох великих артистів став одним із кульмінаційних на минулому заході. У мережі вже розповзлося велика кількість відеороликів з виступу артистів. Багатотисячний зал не перестаючи аплодував Дмитру та Сергію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *