Названа нова найгарніша жінка в світі — вона змістила Беллу Хадід

Ніщо не вічне, ось і Белла Хадід більше не очолює математичний топ найкрасивіших дівчат планети. Ідеальніше моделі на 0,17% виявилася відома за роллю в серіалі "Вбиваючи Єву" британська актриса, інформує Ukr.Media.

Зірка серіалів Джоді Комер змістила модель Беллу Хадід з вершини рейтингу найбільш математично красивих жінок світу. Його склав керівник Центру косметичної та пластичної хірургії в Лондоні доктор Джуліан де Сільва. Хірург співвідніс обличчя найпопулярніших дівчат планети з правилом золотого перетину. Де Сільва три роки тому з'ясував, що риси обличчя Хадід відповідають цьому принципу на 94,35%. Але життя йде, з'являються нові кумири, і в рейтингу настав час змін.

Джоді Комер ідеальна на 94,52%

Найбільш наближена до золотого перетину зовнішність Джоді Комер — на 94,52%. А взагалі у актриси найкрасивіший ніс серед тих зірок, що були перевірені на ідеальність, — він відповідає золотому стандарту на 98,7%.

Зендея ідеальна на 94,37%

Обійшла колись "найкрасивішу жінку в світі" Беллу Хадід і ще одна актриса, зірка "ейфорії" Зендея — американка ідеальна на 94,37% і володіє найкрасивішими губами (відповідають золотому стандарту на 99,5%) і чолом (відповідність золотому стандарту — 98%).

Белла Хадід ідеальна на 94,35%

Белла Хадід з її 94,35% ідеальності тепер зміщена аж на третю сходинку рейтингу. До речі, модель-володарка найкрасивіших очей (відповідність золотим критеріям в 97,7%) і підборіддя (відповідає стандарту краси на 99,7%).

Бейонсе ідеальна на 92,44%

Бейонсе, яку де Сільва три роки тому ставив на друге місце з її 92,44% ідеальності, тепер опустилася на четверту сходинку рейтингу. Співачку пластичний хірург назвав володаркою ідеальної форми обличчя (відповідність золотому стандарту — 99,6%).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *