Наречена Роберта Паттінсона Сьюкі Уотерхаус вже на п’ятому місяці вагітності

Як стало відомо, Роберт Паттінсон незабаром стане батьком. Для зірки гучної кіносаги «Сутінки» це будуть перші стосунки, які піднялися на такий рівень. Більше того, як неважко здогадатися, спадкоємець при цьому стане первістком актора. Але хто ж ощасливить чоловіка статусом батька і оберігатиме сімейне вогнище?

Не щастить у коханні — пощастить на зйомках

Мабуть, кожен, хто захоплювався Робертом у ролі 100-річного вампіра Едварда Каллена, знає, що актор ретельно оберігає особисте життя від цікавих поглядів. І наполегливості 37-річного чоловіка можна лише позаздрити. Адже про його любовні пригоди нерідко ходять різні чутки. На жаль, лише частина їх знаходить належне підтвердження, інформує Ukr.Media.

Так, наприклад, зі своєю партнеркою зі зйомок у «Сутінках» Крістен Стюарт Паттінсон почав зустрічатися ще 2009 року. Офіційно ж актори підтвердили свої стосунки лише влітку 2012 року. І, що цікаво, причиною для цього стала зрада Крістен із режисером «Білосніжки та мисливця». Щоправда, врешті-решт остаточне розставання, за заявами інсайдерів, відбулося лише у травні 2013 року.

Через півтора року Роберт почав зустрічатися зі співачкою Талією Барнетт, більш відомою як FKA twigs. Варто зазначити, що у квітні 2015 року знаменитості навіть заручилися. Проте нам так і не судилося привітати Паттінсона з весіллям. Адже восени 2017 року кохані розлучилися. Про причини того, що сталося, невідомо.

Роберт Паттінсон стане батьком

На щастя для вірних шанувальників зірки «Сутінків», довго хвалитися статусом завидного холостяка йому не довелося. Вже у 2018 році він зустрів колегу та співвітчизницю Сьюкі Уотерхаус. Але про їхні стосунки відомі самі крихітки. Більш того, до недавнього часу деякі користувачі Мережі були впевнені, що і цим відносинам прийде кінець.

Виною тому стали чутки про «розваги» Роберта та Зої Кравіц на зйомках кінострічки «Бетмен» у 2022 році. На щастя, вони не лише не отримали офіційного підтвердження, а й виявилися порожнім звуком. Адже буквально днями з'ясувалося, що Роберт Паттінсон скоро стане батьком. І, що не дивно, саме Сьюкі подарує йому спадкоємця.

Що цікаво, вперше про вагітність Уотерхаус заговорили ще у жовтні 2023 року. Однак підтвердити це вдалося лише нещодавно завдяки одній із прогулянок закоханих. Так, папараці не змогли не звернути увагу на живіт дівчини, що помітно округлився. Цілком ймовірно, що Сьюкі перебуває на п'ятому місяці вагітності. Але хто саме, хлопчик чи дівчинка, з'явиться у знаменитостей, поки що невідомо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *