На похороні принцеси Діани королева зробила жест, якого від неї ніхто не чекав

31 серпня 1997 року світ вразила страшна трагедія — в автокатастрофі розбилася улюблениця мільйонів принцеса Діана. Похорон відбувся тільки через сім днів після смерті леді Ді, інформує Ukr.Media.

На вулицях Лондона тоді зібралося 3 мільйони людей, які хотіли попрощатися з принцесою, ще більше 2 мільярдів стежили за трансляцією з місця похорону. Люди ридали, супроводжуючи труну від Кенсінгтонського палацу до сімейного склепу Спенсерів.

Тінь впала на королівську родину, з якою у леді Ді, як ми знаємо, були дуже непрості взаємини. Війна в сімействі не закінчилася навіть після скандального розлучення з принцом Чарльзом, коли здавалося, що все вже позаду.

Королева Єлизавета II наполягала на тому, щоб провести приватні похорони, на яких з леді Ді попрощалися б тільки найближчі. Однак принц Уельський і тодішній прем'єр Тоні Блер наполягли на публічності.

Її Величність очікувала процесію за стінами палацу. Коли катафалк порівнявся з королевою, вона ледь помітно схилила голову. Здавалося б, що дивного в цьому поклоні на похороні?

Ось тільки варто уточнити, що королева не повинна схилятися перед ким-небудь, ні робити реверанс: для її статусу це недозволене жест. На ці кадри звернули увагу тільки зараз.

Таким чином Її Величність віддала данину невістці, показавши свою повагу, співчуття і щире співчуття, незважаючи на тонни критики, яка в той час лягла на плечі королеви.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *