Леся Нікітюк розповіла, які чоловіки їй подобаються та чи вільне її серце зараз

Популярна телеведуча Леся Нікітюк розповіла в останньому інтерв'ю, якими якостями повинен володіти чоловік, щоб підкорити її серце, інформує Ukr.Media.

Останній місяць Лесі Нікітюк усе частіше пророкують роль героїні шоу "Холостячка". Чим не ідеальна кандидатура? Розумниця, красуня, спортсменка, добре заробляє і володіє прекрасним почуттям гумору.

А який хлопець зможе полонити серце Нікітюк?

"Для мене ідеальний чоловік — простіший простого. Мій тато дуже класний, проста людина, зварювальник вищого розряду. Він справжній чоловік. Для мами завжди був партнером. Якщо мама чистила картоплю, він її смажив. Знаєте, є таке, що чоловіка потрібно попросити щось зробити, заздалегідь дати завдання, все розписати. А він сам завжди підключається. І просто доповнює маму. Вміє все: просвердлити, прибити, зробити розводку. Він був електриком. Тато — господар. Напевно, він і є той ідеал чоловіка", — зізналася ведуча в інтерв'ю Гордону.

Але простим хлопцям зараз складно познайомитися з ведучою.

"Наскільки б спокійно я не спілкувалася під час знайомства, до мене вже ставляться по-іншому. Наприклад, підходять: "Леся Іванівна, можна з вами сфотографуватися"? Або: "Прошу вибачення, можна фотографію?" І ти стоїш така з надією. А він каже: "Для тещі, дружини або дітей", — ділиться зірка.

Також Леся Нікітюк зізналася, чи закохана зараз.

"Серце ще не перегоріло", — заінтригувала ведуча.

Кому належить серце зірки, вона розкривати не стала.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *