Кейт Міддлтон грубо порушила протокол, висловивши неповагу Каміллі

Сталося це під час зустрічі королівської родини Великобританії із президентом Південної Кореї та його дружиною 21 листопада. Так, 41-річна принцеса Уельська відмовилася робити реверанс королеві-консорту. Що ж могло стати причиною і як те, що сталося, коментують королівські біографи?

Кейт Міддлтон порушила протокол

K-pop-дипломатія. Саме так у західних ЗМІ охрестили офіційний державний приїзд президента Південної Кореї Юн Сок Йоля та його дружини Кім Кеон Хі. При цьому, що цікаво, від уваги короля Чарльза не зникли й учасниці популярного музичного гурту Blackpink. Так, останні були удостоєні почесного звання володарів Ордену Британської імперії за підтримку екологічних проєктів, інформує Ukr.Media.

Однак сьогодні нас більше цікавлять не подробиці візиту президента Південної Кореї, а палацові інтриги королівської родини. Почати, мабуть, варто з того, що принцу Вільяму і його дружині довірили відповідальну місію. Так, подружжя зустріло гостей зі Сходу і склало їм компанію на параді кінної гвардії у центрі Лондона.

Тут на них вже чекали 75-річний король і 76-річна королева власною персоною. Варто зазначити, що для такого заходу 41-річна принцеса Уельська зробила вибір на користь яскраво-червоної сукні та кейпу Catherine Walker & Co. Образ доповнили капелюшок від Джейн Тейлор та човники на шпильці. Але як Кейт Міддлтон порушила протокол, запитаєте ви.

Чергова неповага?

Герцогиня піднімалася сходами слідом за своїм чоловіком. Після того як Вільям схилив голову на знак привітання батькові та Каміллі, Кейт присіла у реверансі перед королем. А ось королеві-консорту висловлювати таку повагу Міддлтон не побажала. І, що цікаво, цьому можуть бути два пояснення.

По-перше, уважні глядачі явно помітили, що Кейт була за крок від катастрофи. Річ у тім, що принцеса була близька до того, щоб спіткнутися. І, цілком імовірно, реверанс був призначений одночасно і Чарльзу, і Каміллі. По-друге, герцогиня могла бачитися з дружиною монарха раніше цього дня. У разі реверанс за правилами етикету дозволяється не повторювати.

Проте не варто скидати з рахунків і банальну непошану принцеси до Камілли. Адже це вже відбувалося під час коронації Чарльза. Тоді, за словами королівських біографів, все сталося через агресію Кейт. Дружина монарха запросила на урочисту подію 20 людей. У той самий час із боку Міддлтонів було дозволено прибути лише чотирьом членам сім'ї. Але що сталося між ними цього разу, можна лише здогадуватися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *