Халіт Ергенч з дружиною: вони зіграли закохану пару в кіно і відтоді не розлучалися

А ви дивилися серіал «Величне століття»? Чудовий, історичний серіал, з сюжетною лінією, яка змушує тремтіти від очікування наступного епізоду, інформує Ukr.Media.

Халіт Ергенч – популярний турецький актор, який знявся у трьох десятках фільмів і серіалів. Ергенч отримав популярність за межами Туреччини після зйомок в серіалі «Величне століття» у ролі султана Сулеймана.

Халіт Ергенч з'явився на світ 30 квітня 1970 року в Стамбулі. Його батько Пласті Ергенч був відомим у країні поетом, композитором, актором. З дитинства Халіт зростав у творчій атмосфері, захоплювався музикою і танцями, особливо йому подобався джаз.

Актор був двічі одружений. Його перший шлюб з Гізем Соусальді тривав лише півтора року. Молода дружина в той час вчилася в університеті і не була готова до серйозних стосунків. Зрештою Халіт розлучився з Гізем у 2008 році. Після розставання вона знайшла своє щастя з другим чоловіком – сценаристом Хусейном Карабеєм.

Другою обраницею Халіта стала Бергюзар Корель, яка молодша за нього на 12 років. Відносини з нею актор офіційно зареєстрував у 2009 році. Вони познайомилися в ресторані випадково. Незабаром доля звела закоханих на зйомках «Тисячі і однієї ночі», їхній роман став розвиватися з величезною швидкістю.

Вже через пару місяців Халіт і Бергюзар були нерозлучні. Вони не робили таємниці зі своїх відносин, з'являючись на публіці разом.

Сьогодні подружжя щасливі, тому що у них – спільна робота, будинок і улюблений син Алі, з яким вони із задоволенням проводять вільний час. В одному з інтерв'ю Халіта Ергенч зізнався, що боявся повторити долю свого батька, одруженого багато разів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *