Фігуру 54-річною Демі Мур у новому фільмі “Сліпий” порівняли з її зовнішністю у “Стриптизі” 1996 року

Фотографії потрапили в мережу, змусили журналістів зробити комплімент зовнішністю кінозірки і провести паралель з її роллю 1996 року в "Стриптизі" (Striptease), де вона теж неодноразово з'являлася в кадрі в чорній білизні. Представники ЗМІ висловили думку, що з тих пір актриса зберегла прекрасну форму і майже не змінилася, передає Ukr.Media.

У фільмі "Сліпий" Мур грає дружину арештованого бізнесмена. З-за його махінацій її теж карають – героїня Демі змушена виконувати громадські роботи. Так вона знайомиться зі сліпим письменником, хто втратив зір і дружину в автомобільній аварії. Між двома героями виникають ніжні почуття.

Разом з Мур у картині Майкла Мэйлера знявся Алек Болдуін, який зіграв того самого письменника, і Ділан МакДермотт, якому дісталася роль чоловіка головної героїні, а також інші актори. До речі, фільм ще не вийшов на екрани, але вже викликав засудження з боку деякої частини суспільства – організація The Ruderman Family, яка виступає від імені людей з обмеженими можливостями, висловила невдоволення тим, що на роль незрячого героя затвердили Алека Болдуіна, який не має настільки серйозних проблем із зором.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *