Четвергова сіль — найкращий оберіг від бід та хвороб

Четвергова сіль — особливий продукт, який використовується в православній культурі. Готують її лише раз у році, у Чистий четвер. У 2019 році — це 25 квітня, інформує Ukr.Media.

Наші предки застосовували її в найрізноманітніших цілях: вмивали нею хворих, давали тваринам при хворобах, додавали в ґрунт для багатого врожаю, розсипали по кутках житла, щоб захиститися від псування і пристріту.

Зараз люди теж вірять у силу четвергової солі та готують її, дотримуючись всіх традицій. Пропонуємо вам один з перевірених рецептів, сподіваюся, чорна сіль захистить тебе і твою сім'ю від нещасть!

Цікаво, чи знаєте ви як готувати четвергову сіль?

Інгредієнти:

  • 1,5 кг кам'яної солі
  • 200 г житнього борошна

Приготування:

У чисту, суху сковороду насип сіль і 12 столових ложок житнього борошна. Після цього вимов тричі: «Чистий четвер від черв'яків і всякого плазуна, збережи й помилуй на довгий час».

Просмаж сіль разом з борошном, поки суміш повністю не почорніє. При цьому помішуй сіль дерев'яною ложкою за годинниковою стрілкою.

Готову сіль залиши на плиті, а потім пересип у новий полотняний мішечок і міцно зав'яжи.

По завершенні приготування запали воскову свічку і прочитай над готовою сіллю молитву: «Боже, Спаситель наш, який з'явився через пророка Єлисея в Єрихоні та так за допомогою солі зробив шкідливу воду здоровою! Благослови цю сіль. Бо ти — Бог наш, і тобі ми приносимо славу, Отцю і Сину і Святому Духу, нині та завжди й на віки віків. Амінь».

Після цього потрібно сховати мішечок у надійне місце і використовувати сіль до наступного чистого четверга.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *