Аніта Луценко опублікувала рідкісне фото зі своєю 7-річною донькою

Відома фітнес-тренерка Аніта Луценко поділилася з шанувальниками моментами сімейного життя, поділившись деталями виховання своєї 7-річної доньки Мії. Також у себе в інста-блозі спортсменка виклала спільне фото з донькою, на якому вони демонструють єдиний стиль в одязі, інформує Ukr.Media.

Аніта поділилася своїми 16 правилами, якими керується у вихованні доньки. Вони разом виконують різноманітні завдання, перетворюючи їх на гру. Спортсменка наголосила, що вона не розкриває секретів доньки. Мія добре розуміє значення слова "ні". Аніта також встановлює жорсткий контроль за використанням гаджетів і дозволяє доступ до контенту тільки українською або англійською мовами.

Щоденне читання 20 сторінок книги стало обов'язковим правилом для Мії. Спортсменка дозволяє доньці самій обирати їжу, дотримуючись певних правил, наприклад, десерт після повноцінного приймання їжі і дозволяє пити тільки воду. При цьому Аніта намагається не підвищувати голос на дитину, вирішуючи будь-які конфлікти за допомогою психолога. Важливим принципом у родині є те, що спортом Мія займається добровільно, без примусу. А коли донька не розуміє жартів, Аніта намагається їх пояснити, створюючи атмосферу взаєморозуміння.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *