Адель розплакалася, побачивши, що їй показує шанувальник на концерті

Як ти, напевно, знаєш, далеко не всі знаменитості міжнародного рівня дозволяють собі звертати увагу на шанувальників. Тим помітнішими є вчинки, що не позбавлені людяності та доброти. До речі, один із таких трапився нещодавно у Лас-Вегасі. У найближчі кілька хвилин ми розповімо, чому Адель не змогла стримати сльози і навіть перервала виступ заради глядача, інформує Ukr.Media.

Адель не змогла стримати сльози

Як відомо, зовсім недавно у Лас-Вегасі пройшов один із концертів британської поп-співачки Адель. Проте виступ запам'ятався не лише чудовим вокалом артистки, а й зворушливим та чуйним моментом. Заради одного шанувальника знаменитість навіть перервала свій виступ, щоб приділити йому увагу.

Так, все сталося в Caesar's Palace, де і був організований концерт британки. Коли вона виконувала одну зі своїх пісень, а саме When We Were Young (Коли ми були молоді; примітка редакції), то вирішила пройтися серед глядачів. Фанати фотографували та знімали на телефон свого кумира. Багато хто, але не він.

Один із шанувальників у цей момент так само, як і його сусіди, тримав у руках телефон. Але він зовсім не знімав співачку, а показував їй фотографію своєї дружини. Жінка так і не встигла потрапити на концерт Адель. І, що найголовніше, її більше немає з нами.

Особливий момент

«Коли я проходжу крізь натовп, мені хочеться, щоб ви бачили те, що я бачу. Я часто спостерігаю маленькі історії з життя людей. Я помітила чоловіка. Він тримав у руках телефон. Мені здається, він показував фото дружини. Мабуть, її тут нема. І я так зворушилася», — зізналася артистка, перервавши виступ.

«Схоже, ви тут один. І я дуже шкодую про вашу втрату. Я не одразу зрозуміла, що ви мені показуєте. Вибачте. Просто, коли я проходжу повз, ніби бачу ці маленькі шматочки життя людей. І це так чудово», — сказала співачка крізь сльози.

Як це нерідко буває, відео з виступу Адель дуже швидко поширилось у Мережі. І, звичайно ж, багато користувачів виявилися розчулені поведінкою співачки. «В Адель добре серце», «Вона прекрасна людина». Сам винуватець сліз співачки зізнався, що для нього цей момент став особливим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *