7 питань, які потрібно задати дівчині на першому побаченні

Відтепер твої перші побачення стануть максимально продуктивними і перспективними, адже на допомогу прийшли професійні юристи, передає Ukr.Media.

Правда, всі вони американці, але це не повинно збентежити тебе (якщо, звичайно, ти не шалений патріот). Адже в США інститут розлучень розвинений як ніде в світі і тамтешнім юристам з розлучень є що розповісти про стосунки. 

Читай і перечитуй перед кожним першим побаченням, поки якийсь з них не стане останнім.

Як часто ти спілкуєшся з батьками і братами і сестрами?

«Обов'язково запитайте дівчину, наскільки вона близька зі своєю сім'єю, — каже юрист Карла Шифф Доннели з Піттсбурга — Часто розлучення відбуваються із-за того, що один з подружжя надто близький зі своєю сім'єю, і ставить її інтереси вище інтересів другого з подружжя. А адже після весілля ви повинні стежити за тим, щоб стосунки вашої молодої сім'ї були в пріоритеті. І, навпаки, погані стосунки дівчини з близькими людьми можуть свідчити про нестабільну психіку і нездатності довго підтримувати близькі стосунки».

Ти віриш в приказку «І жили вони довго і щасливо»?

Адвокат Эйсолд Міллер з Нью-Рошелл попереджає: «У будь-яких відносинах потрібно прикладати зусилля і йти на компроміси. Якщо дівчина вважає, що фінал «довго і щасливо» трапляється просто так, навряд чи з неї вийде адекватний партнер».

Ти заміжня?

Питання здається дивним для романтичного побачення, тим не менш, юрист Рендалл Кесслер з Атланти настійно рекомендує його задати. «Живемо окремо» або «Збираємося роз'їхатися» далеко не те ж, що «Розлучена». Якщо у вас далекосяжні плани, переконайтеся, що дівчина перебуває в офіційному розлученні».

Ти любиш свою роботу?

«Дізнайтеся, як дівчина ставиться до своєї роботи. Віддано або легковажно? Краще відразу з'ясувати, що вона заміжня за своєю роботою, і у неї ніколи не буде часу повалятися з вами в ліжку в недільний ранок, відправитися у відпустку або навіть просто сходити в кіно» — застерігає адвокат Ліза Хелфенд Мейер з Лос-Анджелеса.

Де ти останній раз відпочивала?

Юрист Керолін Сі Ван Таємниць з Бостона пропонує тобі задати це питання, щоб не ставити інше, куди більш незручне: «насправді ви хочете дізнатися, як дівчина заплатила за свою відпустку. Справа в тому, що однією з головних причин розлучень є різне ставлення партнерів до фінансів. Питання про відпустку допоможе вам дізнатися ставлення до грошей тієї, з ким ви опинилися на першому побаченні. Наприклад, якщо відпустка була дорогою, ви можете вигукнути «Ух, це ж, напевно, купа грошей!». Якщо дівчина відповість: «Подумаєш, у мене п'ята кредитна картка лежала без діла, так і бабуся дала в борг», можливо, варто розплатитися за рахунком і бігти.

Як закінчилися твої останні відносини?

«Зверніть увагу на те, як дівчина пояснює причину свого останнього розриву, — багатозначно підморгує Карла Шифф Доннели, — Якщо вона у всьому звинувачує колишнього, це дуже поганий знак. А от якщо дівчина визнає, що теж винна в розставанні, це демонструє такі гарні риси характеру як гуманність, чесність і здатність до особистого розвитку».

Якщо б ти могла повернутися в минуле, щоб ти змінила у своєму житті?

Ліза Хелфенд Мейер запевняє, що це питання здатне більше інших продемонструвати вам справжні мотиви і характер людини. «Погано, якщо дівчина відповість «Я переїхала жити подалі від своєї матері». Дуже погано, якщо відповість «Я б домоглася свого першого хлопця, в якого досі закохана». А ось якщо скаже «Я б досягла своєї мрії і стала б акторкою або доктором» — це нормально» — діагностує відповідь адвокат.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *