18-річний Медокс відмовився визнавати себе сином Бреда Пітта

Подейкують, ситуація настільки загострена, що хлопець і зовсім перестав рахуватися зі своїм знаменитим батьком, інформує Ukr.Media.

Днями 18-річний Медокс Джолі-Пітт вирушив на навчання в один з південнокорейських університетів. Під час переїзду в іншу країну юнака проводжала його знаменита мама Анджеліна Джолі. Бред Пітт з сином так і не зустрівся — Медокс давно не спілкується з батьком.

Після розлучення батьків підліток став на бік матері і не раз несхвально відгукувався про Бреда.

Подейкують, що між Піттом і його старшим сином траплялися навіть бійки. З 2016-го Медокс жодного разу не бачився з батьком і не відвідував його навіть під час свят.

А нещодавно інсайдер повідомив журналістам порталу Us Weekly, що спадкоємець акторів і зовсім відмовляється вважати Бреда своїм батьком.

«Медокс завжди любив матір більше, ніж батька, а в минулому навіть цурався його», — повідав анонім кореспонденту.

Причини розвитку подібної драми у знаменитій родині зрозумілі. Спочатку опікуном юнака вважалася тільки Джолі — вона всиновила Медокса ще під час шлюбу з Біллі Бобом Торнтоном. Пітт підключився до виховання хлопчика лише через кілька років.

Поки незрозуміло, наскільки серйозною варто вважати заяву Медокса. Якщо він офіційно відмовиться від спорідненості з Бредом Піттом, то перестане бути і спадкоємцем його стану. Втім, капітал Анджеліни нітрохи не менший, ніж у її екс-чоловіка, і вона потурає абсолютно всім примхам своїх дітей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *