Де відпочити на Закарпатті: 5 обов’язкових місць

Рекомендації від засновниці бренду diadia  

Відкриваючи нові горизонти власної домівки, ми прагнемо гріти душу мальовничими місцями, що надихають та допомагають перезавантажитись. Величезним осередком для відпочинку є манливе та захопливе Закарпаття. 

Діана Сидунчак, засновниця закарпатського бренду diadia, поділиться своїми місцями сили в рідному для неї та загадковому для багатьох краї.

«Я щиро тішусь, що ми з сім’єю та командою мешкаємо на Закарпатті, адже маємо невичерпний доступ до природних красот та дозвілля. Від сумісних походів на гору Ґемба, де краєвиди змушують затамувати подих, рафтингу, що викликає приємний сплеск адреналіну, до посиденьок на природі та поїздок в Ужгород, де тебе обіймає мощена рука міста, передаючи горнятко смачної кави», — ділиться засновниця бренду diadia Діана Сидунчак.

Де відпочити на Закарпатті: 5 обов'язкових місць0

Озеро Синевир

До озера Синевир завжди хочеться повертатись знову і знову. Ця місцевість сповнена енергією та настроєм Карпат, тож і під час візиту ви відчуєте абсолютне перезавантаження. 

Синевир є одним із семи чудес України — це й не дивно, зважаючи на кришталево чисту водойму та її унікальну форму, що нагадує зіницю ока.

Де відпочити на Закарпатті: 5 обов'язкових місць1

Instagram: @koliganka_travel

Виноградники в «Chizay.Мала Гора»

За більш романтичним настроєм потрібно в «Chizay.Мала Гора» — єдиний в Україні ресторан посеред виноградників. Ви закохаєтесь з першого погляду у всю красу навколо. Тільки уявіть: захід сонця, теплі промені якого граються з вашим волоссям, келих натурального вина і прекрасні ви. Ніби в справжньому кіно!

Де відпочити на Закарпатті: 5 обов'язкових місць2

Instagram: @chizay.malagora

Термальні води «Косино»

Багато людей мандрує Закарпаттям саме для оздоровлення. Тому раджу відвідати рекреаційний комплекс «Косино». На такому ретриті ви відчуєте повний детокс та очищення організму як ззовні, так і зсередини. Спокій і перезавантаження — головні сувеніри такої поїздки.

Де відпочити на Закарпатті: 5 обов'язкових місць3

Колочава

У Колочаві ви зможете зануритись в історію життя наших предків. Уся територія охоплює десять музеїв, і кожен з них — елемент пазла про насичене минуле місцевості. Вони розповідають про архітектуру, побут та культуру.

Де відпочити на Закарпатті: 5 обов'язкових місць4

Instagram: @ua.mandrivka

Палац графів Шенборнів

Щиро раджу відвідати Палац графів Шенборнів — тут встигли пожити і знамениті Баторі, і Ракоці, але розквіту резиденція набула саме за часів Фрідріха Шенборна. Їхати сюди варто не тільки за історією, а й за естетичною розрадою — хто ж не хоче насолодитись витонченою архітектурою та мальовничими пейзажами довкола.

Де відпочити на Закарпатті: 5 обов'язкових місць5

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *