«Євробачення-2024»: оголосили десятьох фіналістів українського нацвідбору

Ще одного фіналіста українці можуть обрати самі

«Суспільне Мовлення» оголосило 10 фіналістів національного відбору на Євробачення-2024. Почути обрані пісні українці зможуть у січні. Про це повідомляє «Суспільне Культура». 

«Я дуже радію, що декілька учасників минулорічного лонгліста за рік зробили потужний ривок і довели, що вже готові виходити у «відкритий космос». Що зазвучали нові артисти, яких ви полюбите, що повернулися з сильними піснями й новою мотивацією всім відомі обличчя», — поділився музичний продюсер національного відбору на Євробачення-2024 Дмитро Шуров.

«Євробачення-2024»: оголосили десятьох фіналістів українського нацвідбору0

До фіналу потрапили такі виконавці:

  1. alyona alyona & Jerry Heil — Teresa & Maria
  2. Drevo — Endless chain
  3. INGRET — Keeper
  4. MÉLOVIN — DREAMER
  5. NAHABA — GLASSS
  6. NAZVA — Slavic English
  7. SKYLERR — Time is running out
  8. YAGODY — Tsunamia
  9. YAKTAK — Lalala
  10. Ziferblat — Place I Call Home

«Євробачення-2024»: оголосили десятьох фіналістів українського нацвідбору1Серед артистів лонгліста, які не потрапили до фіналу за результатами прослуховування, проведуть рейтингове онлайн-голосування в мобільному застосунку «Дія». Воно визначить одинадцятого учасника фіналу. 

Повний список виконавців, які боротимуться за участь у Євробаченні-2024,  оприлюднять до 29 грудня. Фінал національного відбору відбудеться в лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Переможця визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад журі фіналу обиратимуть українці за допомогою онлайн-голосування.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *