У кінотеатрах 28 грудня вийде комедія «Мій карпатський дідусь»

У кінотеатрах 28 грудня вийде комедія «Мій карпатський дідусь» Афіша 30.11.2023 16:28 Укрінформ У національний кінопрокат із 28 грудня виходить комедія режисера Зази Буадзе «Мій карпатський дідусь» із Богданом Бенюком і молодою італійською зіркою Сімоне Коста у головних ролях.

Як передає Укрінформ, про це Державне агентство України з питань кіно повідомило у Фейсбуці.

«За сюжетом Мікеле живе життям звичайного підлітка в сонячній Італії. Одного дня все перевертається з ніг на голову, і він змушений вирушати у далеку подорож до маленького села в Карпатах, де, як виявилось, у нього є дідусь! Перше знайомство відразу пішло не за планом, адже дід виявися тим ще буркотливим стариганем, який не знає жодного слова ані англійською, ані італійською. Та українська Бережниця – не Генуя. Онук планує якнайшвидше повернутись додому, але, схоже, він тут застряг… Стосунки діда й онука перетворюється на битву двох поколінь, але врешті-решт вони обидва дізнаються про велике значення сім'ї та компромісу», – йдеться в повідомленні.

Режисер – Заза Буадзе. Продюсери – Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Олександр Коваленко, Володимир Філіппов, копродюсер – Ольга Козаревська, Мілош Шмідтмайєр, Сергіу Паскару.

В головних ролях: Богдан Бенюк і Сімоне Коста.

Виробництво: ІнсайтМедіа Україна/Італія/Молдова/Чехія, 2023.

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.

Як повідомляв Укрінформ, компанії Kristi Films та Ukrainian Producers Hub офіційно презентували трейлер української комедії «Дон Жуан із Жашкова».

Кіно Україна Кінотеатр Комедія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *