У листопаді стартує 12-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

Важлива подія для кіноманів

З 16 по 22 листопада відбудеться 12-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF). Головна тема цьогорічного кінофестивалю — Human after all — присвячена роздумам про широкий спектр емоцій та переживань, які наразі проживаємо усі ми.

«Цьогоріч представляємо на фестивалі 28 тематичних програм та 50 кінопоказів, присвячених українській ідентичності та різноманіттю локального кіно в різних куточках України, історичній пам’яті та досвіду, проблемам рівності та майбутньому AI-технологій.  Окрім цього, ми готуємо насичений блок освітніх подій з панельними дискусіями й воркшопами за участі українських та європейських експертів кіноіндустрії, а також соціально важливими обговореннями, які стосуються ґендерно-чутливої мови та інклюзивної комунікації», — анонсували організатори.

У листопаді стартує 12-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів0

Кадр з фільму «Без тебе» Нарімана Алієва

В окремому блоці «Українська ідентичність» покажуть фільми про Крим, Херсон, Київ та інші куточки України, у міжнародній секції — переможців Teddy Award Берлінського кінофестивалю, ретроспективу короткого метру Девіда Лінча й не тільки, а в програмі «Український конкурс» — кінострічки, присвячені переважно російсько-українській війні.

Покази відбуватимуться у кінотеатрі «Жовтень», КІНО42 та в Українському домі. Частина фестивальної програми буде також доступна для перегляду в онлайн-кінотеатрі «Титр» в Україні, Польщі, Чехії, Латвії, Литві, Естонії та Німеччині. Після завершення фестивалю у Києві також пройдуть мініфестивалі зі скороченою програмою у Чернігові, Харкові, Одесі та Сумах.

Програма й розклад показів — за посиланням. Придбати абонементи й квитки можна на сайті.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *