Театральні вистави, на які варто піти у квітні

Постановки за мотивами творів Джованні Бокаччо, Вільяма Шекспіра та Франца Кафки 

Постапокаліптичний погляд на «Декамерон» Джованні Боккаччо, постановка одного з найвідоміших творів Франца Кафки та романтична комедія про ексцентричні стосунки — такі вистави йтимуть у квітні.

Які з них варто відвідати? Ми зібрали 5 театральних постановок наступного місяця. 

«Декамерон»

Автор: Андрій Білоус
Коли: 20, 26 квітня | 18:00 
Де: Молодий театр

«Декамерон» Джованні Боккаччо — один із найвідоміших творів епохи Ренесансу. Автор написав його в 14-му столітті після спалаху чуми, що забрала половину населення Європи. Світ уже декілька століть захоплюється новелами, що оспівують всепереможну силу кохання та людського духу. Молодий театр створив оригінальний мюзикл за мотивами деяких новел «Декамерона», осучаснивши та переосмисливши твір. Дію перенесли у постапокаліптичне майбутнє, залишивши гумор, веселий настрій, радість, еротичну енергію та прагнення до життя.

Театральні вистави, на які варто піти у квітні0

«Процес»

Режисер-постановник: Давид Петросян
Коли: 30 квітня | 18:00 
Де: Театр на Подолі

Рано-вранці Йозефа К. арештують невідомі люди. Головний герой марно намагається поговорити із суддями і лише глибше заплутується у лабіринті сюрреалістичної бюрократії. Чи просувається процес, не знає ні глядач, ні головний герой. Рішення суду також невідоме, але Йозеф відчуває, що його час спливає. Усе навколо героя перетворилося на гонитву за інформацією про таємничий вирок. Він переконується, що його життя ніколи не належало йому самому.

Театральні вистави, на які варто піти у квітні1

«Отелло»

Режисер-постановник: Давид Петросян
Коли: 27, 28 квітня | 18:00 
Де: Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки

Це трагічна історія кохання полководця Отелло та італійської аристократки Дездемони. Головний герой починає командувати віддаленим гарнізоном і їде туди разом з молодою дружиною. Але проти Отелло готують змову — його помічник Яго та дворянин Родріго хочуть зайняти місце головного героя. Вони натякають полководцеві на невірність Дездемони. 

Театральні вистави, на які варто піти у квітні2

«Чорний дрізд»

Режисерка: Яна Безсмертна
Коли: 4 квітня | 18:00 
Де: Театр драми і комедії на лівому березі

Уна давно поховала у власній пам’яті історію п’ятнадцятирічної давнини, яка раніше здавалася раєм, але тепер за однієї лише згадки завдає пекучого болю. Щойно минуле нагадує про себе — Уна вже не така стійка у своєму рішенні триматись якнайдалі від спокуси. П’єса «Чорний дрізд» шотландського драматурга Девіда Гарровера — про зустріч чоловіка та жінки, яких надто сильно пов’язують почуття, пристрасть, травма та провина. 

Театральні вистави, на які варто піти у квітні3

«Без зобов`язань»

Режисерка: Юлія Ковнеристова
Коли: 20, 27 квітня
Де: Культурний центр «Арт-Братислава»

Вони прокинулися в одному ліжку та… познайомилися. Типовий клерк Джордж і нетипова домогосподарка Доріс провели разом ніч, а на прощання домовилися зустрічатися раз на рік в цьому ж місці. Хто б міг подумати, що випадкова зустріч стане початком неймовірних, романтичних та ексцентричних стосунків. Чому лише раз на рік? Скільки живуть почуття на відстані? І чи дійсно існують стосунки без зобов`язань? Відповіді можна знайти в цій романтичній комедії.

Театральні вистави, на які варто піти у квітні4

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *