Таро-прогноз на грудень 2023 року

Чого чекати від першого місяця зими

Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня з Таро Марія Лебедевич склала докладний прогноз на грудень. Звіряємося з ним, щоб зробити життя більш повноцінним і уберегти себе від прикрих помилок.

Наближається кінець року — період, який завжди вносить метушню перед новорічними святами. Потрібно купити подарунки близьким та друзям, привести себе та свій будинок у порядок. Усім нам хочеться не тільки мати гарний вигляд, але й бути енергетично на висоті.

Таро-прогноз на грудень 2023 року0

Саме в грудні й приходить перший Код 11 Сила, який допоможе нам у цьому. Його енергія дасть нам силу, витривалість, сексуальність та пристрасть.

У грудні ми зможемо зробити багато справ і водночас зовсім не втомлюватися: сили будуть дуже швидко відновлюватися. Ба більше, коли ви відпочиватимете, не виключені хвилювання з приводу того, щоб не пропустити щось важливе. В якісь моменти вам почне здаватися, що навколишні роблять все надто повільно. Тоді вам захочеться висунути претензії до близьких, що може стати причиною агресії та сварок.

Щоб не поринути у негатив, необхідно:

1. Навчитися керувати своєю силою, користуватися цією силою на благо людей

2. Позбутися агресії, претензій

3. Повірити в себе

4. Вчасно відпочивати

5. Розподіляти свій час між роботою, сім`єю та відпочинком

6. Навчитися чекати

7. Не квапити події.

Відмовтеся від засудження та поділу світу на добро і зло. Це прозвучить банально, але постарайтеся у всьому бачити позитив, а з негативних подій отримати позитивні уроки. Сійте зерна добра скрізь, і ви зберете чудовий урожай.

Здоров`я

Код 11 Сила відповідає за зміцнення імунітету та покращення здоров`я в цілому. Ось тому в грудні так важливо подбати про здоров`я своє та близьких, тепло одягатися, тримати ноги в теплі, бо може страждати один із найважливіших органів — нирки.

Є висока ймовірність того, що скоро почнеться нова хвиля COVID. Тому бережіть себе, щоб не підхопити застуду чи вірус напередодні новорічних свят.

Дуже добре зайнятися силовими видами спорту. А медитації та всілякі розслаблювальні вправи допоможуть зробити цю силу м`якшою та більш творчою.

Відносини

У просторі витатиме дух романтики, тому багато хто матиме максимально привабливий вигляд. Однак це може мати й негативний бік, який може позначитися у вигляді невірності, скандалів, неповажної та образливої поведінки. Причому всі ці емоції можуть виявитися у грубій, «нецивілізованій» формі. Візьміть це до уваги, щоб не зіпсувати настрій і свою репутацію.

Таро-прогноз на грудень 2023 року1

Другий Код грудня — 20 Суд

Він задає вплив з початку 21-го століття і незмінно приходитиме і впливатиме на кожен наступний рік. Це один із найголовніших Кодів трансформації та переродження. Він дає можливість кардинально змінити своє життя і вийти на новий рівень.

Також це Код родових зв`язків та сім`ї. У цей період намагайтеся як можна більше віддавати тепла близьким, дбати про літніх людей, батьків, зміцнювати родинні зв`язки, а також просити у предків захисту. Ще дуже добре працювати з прощенням та родовими програмами. Чим міцніша ваша сім`я, тим більше буде захисту для вас.

Корисно займатися духовними практиками, медитацією, цигун. У такий місяць важливо зміцнювати контакт із Небом та Вищими Силами. Консультації у фахівців з езотерики будуть вам лише на допомогу. Так ви зможете дізнатися, що чекає на вас у 2024 році та не наробити помилок і комфортніше пережити будь-які події.

Найголовніше, що Код 20 допоможе об`єднати нас напередодні та під час різдвяних свят. Багато традицій починають стиратися, проте, коли приходить Різдво, кожному хочеться поринути у цей казковий світ. У цьому дуже допоможе неповторна атмосфера сімейного затишку, застіль у колі рідних та найближчих.

Декілька дат у грудні, які допоможуть вам вдало спланувати місяць:

• 3 грудня — дуже хороший день, коли можна робити та планувати справи, і все виходитиме.

• 6, 10, 19, 22, 23, 31 грудня — не варто перебувати в надто людних місцях, відвідувати медичні заклади без особливої потреби, щоб не захворіти.

• 6 грудня — день без багатства. Що не можна робити цього дня: оформляти угоди, від яких ви очікуєте прибуток; брати кредит, давати чи позичати; вкладатися в інвестиції, загалом не можна займатися діяльністю, яка надалі принесе гроші.

• 9, 21 грудня — добре зайнятися генеральним прибиранням та підготувати будинок до майбутніх свят. Це також стосується ваших телефонів, комп`ютерів, щоб зтерти непотрібну інформацію.

• 11, 23 грудня — бажано уникати ситуацій, які можуть привести до конфліктів з родичами, коханим, близькими людьми. Варто уникати з`ясування стосунків, щоб не посваритися на емоціях у грубій, нецивілізованій формі: краще тримати свої емоції під контролем і не втрачати самовладання. В іншому випадку вам доведеться зіткнутися з неприємними наслідками.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *