Що почитати: 5 романів на тлі найгарніших міст світу

З атмосферою Києва, Мілана чи Нью-Йорка

Як щодо того, щоб влаштувати подорож, читаючи книжку? Разом із платформою Yakaboo ми зібрали п’ять неймовірно атмосферних романів, які стануть вашими гідами найгарнішими містами світу.

«Місто з химерами», Олесь Ільченко

КИЇВ

Що почитати: 5 романів на тлі найгарніших міст світу0

На сторінках роману панує київська атмосфера початку XX століття з її видатними персонажами та визначними місцями. Тут можна зазирнути за лаштунки театру Соловцова, зустріти Ларису Косач в Музеї старожитностей, випити гарячого шоколаду в кафе «Семадені», поспостерігати за будівництвом Миколаївського костелу і навіть політати аеропланом разом з Ігорем Сікорським. Головний персонаж історії — геніальний архітектор Владислав Городецький, якого називають «київським Гауді». У книжці ви дізнаєтеся, хто й навіщо створив «зловісний трикутник» вулиць столиці та чи справді пішла у минуле небезпека, що чатує над старим містом? 

«Приватна Венера», Джорджо Щербаненко

МІЛАН

Що почитати: 5 романів на тлі найгарніших міст світу1

Джорджо Щербаненко, син українця й італійки, вважається батьком італійського детективу. У романі «Приватна Венера» його головний герой, інтелігентний та освічений детектив Дука Ламберті, щойно звільнившись з в’язниці, отримує нелегку роботу — вилікувати від пияцтва Давида Аузері, сина багатого фінансового ділка. Його підопічний має постійне почуття провини, і одного дня Дука дізнається, що ж насправді той приховує.

«Темніший колір магії», Вікторія Е. Шваб

ЛОНДОН

Що почитати: 5 романів на тлі найгарніших міст світу2

Келл — останній з чаклунів роду Антарі. Він може подорожувати між паралельними Лондонами. Червоним — рідним та улюбленим містом Келла. Сірим — містом без магії, яким править хворий Георг III. Білим — де живуть жорстокі правителі, а влада належить тому, хто забере її силою. І врешті Чорним — оповитим легендами. Келл служить королівській родині Червоного Лондона. У ролі посла він подорожує між світами, щоб доставити важливі повідомлення. Проте Келл веде таємне життя контрабандиста — допомагає пересуватися світами тим, хто позбавлений цього вміння. Небезпечна магія та зради чатують на кожному кроці, тож Келлу доведеться ухвалити важливе рішення…

«Усі квіти Парижа», Сара Джіо

ПАРИЖ

Що почитати: 5 романів на тлі найгарніших міст світу3

Одного дня Керолайн прокидається в паризькій лікарні, нічого не пам’ятаючи про своє минуле. Вона повертається до просторої квартири на березі Сени й не може позбутися відчуття, що їй загрожує небезпека. Вдома Керолайн знаходить листи жінки зі страшного 1943 року. Їхня авторка Селін — молода вдова, яка жила в окупованому нацистами Парижі. У цих листах — історія непростого життя, сповненого страху смерті. Усвідомлюючи чужий біль, чи зможе Керолайн відновити власні спогади та зрозуміти, що в неї із Селін спільного більше, ніж вона могла собі уявити… 

«Місто дівчат», Елізабет Ґілберт

НЬЮ-ЙОРК

Що почитати: 5 романів на тлі найгарніших міст світу4

Нью-Йорк 1940-х років — це неймовірний, блискучий, драматичний, вільний світ, у якому дорослішає юна костюмерка Вівіан Морріс. Дівчину виганяють з престижного коледжу у рідному місті, тож вона опиняється у тітки — власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Знайомства із зірками, незвичайні постановки, ріки алкоголю і відчуття цілковитої свободи заворожують та спокушають головну героїню. І це лише початок шляху Вівіан довжиною в життя. Наприкінці героїня може зробити висновок — вона не мусить бути хорошою дівчинкою, щоб залишатися хорошою людиною.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *