Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші

Важливі секрети, яких ви не знали

Команда ELLE завітала до WINETIME, щоб випити келих вина та навчитися робити суші у домашніх умовах.

Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші0

WINETIME — це мережа гастромаркетів вина і вражень, заснована у 2010 році в Івано-Франківську. За 12 років сім’я магазинів виросла до 35 маркетів у 15 областях України та стала місцем, куди гості приходять за новинками з усього світу, емоціями та в ресторани з унікальними стравами. Основне гасло звучить досить переконливо: «Більше ніж магазин».

Тут ви можете урізноманітнити свій гастродосвід, знайти «те саме вино», спробувати ексклюзивні гастрознахідки та просто перепочити. Сомельє завжди допоможуть, поділяться останніми відкриттями та покличуть на дегустації.

 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші1
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші2
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші3
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші4
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші5
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші6
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші7
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші8
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші9

Щоб приготувати один з найпопулярніших ролів у світі, вам необхідно знати декілька секретів:

1. Рис для суші (1 кг) необхідно ретельно промити (7-8 разів) під проточною водою до повного зникнення мутної води.

2. Промитий рис пересипати в рисоварку та залити водою 1:1, варити до повної готовності  (приблизно 45 хв).

3. Поки готується рис, необхідно приготувати заправку для нього. В каструлі змішати рисовий оцет (300 г), цукор (250 г), сіль (50 г). Варити до повного розчинення солі та цукру, але не доводити до кипіння.

4. Готовий рис заправляємо заправкою для рису та ретельно перемішуємо, даємо рису охолонути, перемішуємо в цей час ще 3-4 рази.

5. Переходимо до приготування ролу «Філадельфія» з лососем.

6. На половинку листа норі викладаємо рис для суші (130 г). Щоб рис не прилипав до рукавичок, можна трошки змочити руки водою.

7. Рівномірно викладаємо рис для суші таким чином, щоб 1,5 см рису виступало за лист норі, а 1 см не доходив до листа норі.

8. Перевертаємо наше заготовляння догори та викладаємо сир «Філадельфія» (40 г) та авокадо, нарізане соломкою (30 г). За допомогою «макіци» затягуємо рол у формі рулету.

9. Підбиваємо краї рола з обох боків. Зверху на рол викладаємо тонко нарізані слайси лосося (100 г) і знову затягуємо рол «макіцою».

10. Готовий рол ріжемо на 8 шматочків. Важливо: після прорізу кожного шматочку ролу ніж треба витирати серветкою.

11. Готовий рол виставляємо на тарілку. З кожного краю тарілки викладаємо васабі, імбир та шматочок лимона. Подаємо з соєвим соусом.

Візьміть пляшку вина, запросіть близьких, насолоджуйтесь процесом, а згодом — і результатом. Нехай смакує!

 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші10
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші11
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші12

У WINETIME немає випадкових товарів — за кожним своя історія, свій автор і не один місяць пошуків.  Перевірена класика та авангард, Європа, Новий Світ і Україна, маленькі виноробні господарства, всесвітньо відомі бестселери та колекційні рідкості, яких ви не знайдете в інших магазинах, розташувалися тут на полицях.

Якісна гастрономія з усього світу, натуральне м’ясо та свіжі овочі, більше 50 видів сиру і 100 видів м’ясних делікатесів, органічна, фермерська, безлактозна та vegan-friendly продукція. Разом — понад 10 000 найменувань.

WINETIME виступає за усвідомлений та ґрунтовний підхід у всьому: від культури виробництва продуктів до культури споживання. Тут знають, що все по-справжньому гарне в житті вимагає витримки — щоб виростити та відібрати якісні продукти, потрібен час та невпинна праця. І щоб отримати задоволення від вечері, потрібна неспішність та увага. Але воно того варте! Тому WINETIME будують свій бізнес як ідеалісти та хочуть, аби українці також їли та пили як ідеалісти.

За цією філософією працюють всі напрямки WINETIME, зокрема — риби та морепродуктів. У чотирнадцяти маркетах є суші-поінти, восьми —  прилавки зі свіжою рибою і близько у двадцяти магазинах продаються устриці. Більшість риби, яку пропонує WINETIME, імпортується з усього світу.  

 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші13
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші14
 • Роли Філадельфія: як зробити вдома найпопулярніші суші15

Леван Кантарія, лідер категорії риби та морепродуктів стверджує, що WINETIME є номером один в Україні з кількох причин:

«Є багато подібних мереж, які мають більше магазинів, ніж у нас, але наш рівень знань та обслуговування не має собі рівних. Хтось може сказати, що вісім магазинів із прилавками зі свіжою рибою — це небагато, але кожен продавець, який працює за прилавком, — освічений фахівець. На наших прилавках представлені різні види риби: від лосося Label Rouge, форелі, тунця, багато іншого і філейні частини від різноманітних екзотичних риб. Наші продавці розкажуть вам, чим хороша кожна риба, звідки вона родом, дика вона чи вирощена, яка жирність і чи корисна вона для ваших дітей. Вони можуть порадити вам найкращий спосіб приготування та поєднання вин».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *