Поєднання сучасних технологій, стильного дизайну і комфорту в автомобілі Nissan X-Trail

Підкорюйте міста і заміські дороги

Яким має бути сучасний автомобіль? Стильний ззовні та зсередини, комфортний і просторий, динамічний і маневровий, технологічний і плавний… Усе це та навіть більше у собі поєднав новий автомобіль з родини Nissan — сімейний позашляховик X-Trail.

Поєднання сучасних технологій, стильного дизайну і комфорту в автомобілі Nissan X-Trail0

Сідаючи в авто, одразу помічаємо три окремі дисплеї, що візуалізують необхідну для кермування інформацію, та відчуваємо ергономічність сидіння, м’які на дотик матеріали преміумкласу. Особисті речі кладеш у відділення в центральній консолі та простір під нею, а смартфон ставиш на бездротову зарядку. Стильного вигляду салону надає фонова ілюмінація.

Незрівнянні враження від керування підсилює електрифікована система e-POWER, що додає ще більшої маневровості автомобілю та забезпечує тишу при їзді, що так важливо в оточенні постійного міського шуму. Серед приємних сюрпризів від Nissan — доступ до системи NissanConnect через сенсорний HD-дисплей і додаток для смартфону, в якому весь час оновлюється перелік функцій. Впевненість за кермом підсилюють системи допомоги водію та інтуїтивно зрозуміла навігація.

Поєднання сучасних технологій, стильного дизайну і комфорту в автомобілі Nissan X-Trail1

Поєднання сучасних технологій, стильного дизайну і комфорту в автомобілі Nissan X-Trail2

Якщо ж ви запланували тривалу подорож, Nissan X-Trail підтримає вас у ній, подарувавши високий рівень керованості на будь-якій поверхні за допомогою аж п’яти режимів: стандартний, спортивний, еко, бездоріжжя або по снігу. А тризонний клімат-контроль допоможе відчути безпрецедентний рівень комфорту.

Поєднання сучасних технологій, стильного дизайну і комфорту в автомобілі Nissan X-Trail3

Поєднання сучасних технологій, стильного дизайну і комфорту в автомобілі Nissan X-Trail4

Якщо ж прагнете драйву на дорозі, Nissan X-Trail втілить і це ваше бажання — за допомогою технології Mild Hybrid, що компанія скромно називає її дивом інженерної думки, адже саме вона дарує ефективність і задоволення від керування.

Дбає автомобіль і про вашу безпеку: сучасні системи нового Nissan розпізнають дорожні умови та коригують хід авто відповідно до них, дають круговий огляд зони довкола автомобіля і змогу перемикатися між режимами відображення з фокусуванням на ділянках попереду, позаду або з боку бордюру.

Поєднання сучасних технологій, стильного дизайну і комфорту в автомобілі Nissan X-Trail5

Nissan X-Trail — це саме той випадок, коли ви не мусите обирати між стилем і комфортом, тому увагу звертаємо також на світлодіодні фари, фактурні передні вентиляційні отвори й чіткі лінії.

Значення мають і деталі: сонцезахисні шторки в задніх дверях, які акуратно складаються, USB-порти на передньому та другому рядах для зарядки гаджетів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *