Подія місяця: благодійний різдвяний UA HOME Vintage Charity Market у Лондоні

18-19 листопада

UA HOME Vintage Charity Market — благодійна подія, створена українською фотографкою та продюсером Мар’яною Шафро, — оголосив про проведення Різдвяної версії маркету, яка відбудеться 18-19 листопада в самому серці Лондона — в приватній резиденції в Гайд-парку на 23-24 Princess Gate. Програма маркету включає вибірку вінтажних речей від всесвітньо відомих брендів та талановитих українських дизайнерів. Всі кошти від продажів будуть направлені на протезування військових у Superhumans Center.

Подія місяця: благодійний різдвяний UA HOME Vintage Charity Market у Лондоні0

До важливої місії також приєднались британські бренди — бренд доглядової косметики Barbara Sturm та бренд шкіряних аксесуарів Aspinal London. В рамках UA HOME Vintage Charity Market можна буде знайти речі від UA Ladies: Діана Ставніцер, Юлія Пеліпас, Мері Фуртас, Елла Кандиба, Надія Шаповал, Альона Кіперман, Анна Гончарова, Ольга Козловська, Альона Масюткіна та інших українських трендсетерів.

Подія місяця: благодійний різдвяний UA HOME Vintage Charity Market у Лондоні1

Основні візуальні та художні елементи UA HOME, а також картини, представлені на маркеті, створені талановитою українською художницею Альоною Кокс.

В межах UA HOME Vintage Charity Market будуть представлені:

1. Вінтажна зала, де відвідувачі зможуть придбати унікальні вінтажні речі від брендів Dolce & Gabbana, Prada, Dior, Balenciaga, Saint Laurent, Bottega Venneta та інших. Також будуть вироби від відомих українських брендів з їх архівних колекцій: Cultnaked, Poustovit, Elena Reva, Jul, A.M.G, Masha Popova. Окрім цього у залах будуть представлені архівні колекції концептстору Apartment 13 та sustainable eco-friendly ритейлера дитячого одягу — Milk Kids.

2. UA CORNER — вибірка українських брендів для святкування Різдва: предмети декору для дому та прикрас. Серед брендів, які будуть представлені: Gunia Project, Gushka, Medovi Svichky, Guzema Fine Jewelry, Lutiki, Triptych, Nadiia, Gorn Ceramics, Hutsul Avtentyka, Osnovy Publishing, Etnocode, Snowdrop Publishing та інші.

Подія місяця: благодійний різдвяний UA HOME Vintage Charity Market у Лондоні2

3. Playroom в колаборації з Містером Подушкою та авторкою та художницею по костюмах Дашею Білою: цього разу UA HOME створив спеціальну ігрову кімнату для дітей спільно з Містером Подушкою, де діти матимуть змогу познайомитись з героєм, розмалювати гігантські розмальовки та створити власного Містера Подушку.

4. Flower Corner буде частиною Різдвяного UA HOME Vintage Charity Market, тут відвідувачі зможуть створити букети з різних квітів у найкращих традиціях Лондону.

Подія місяця: благодійний різдвяний UA HOME Vintage Charity Market у Лондоні3

5. Coffee Corner by Вадим Грановський — спікер на TEDX та інших платформах буде зустрічати гостей з кавою за спеціальним рецептом — Flat Red.

Попередній UA HOME Vintage Charity Market зібрав 38,400 фунтів стерлінгів (1 753 360 гривень) і допоміг з протезуванням 4 військовим.

Придбати квитки можна за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *