Після успіху «Дюни» Тімоті Шаламе підписав багаторічний контракт з Warner Bros.

Деталі угоди з кіностудією

Кіностудія Warner Bros. підписала багаторічний контракт з Тімоті Шаламе, за умовами якого актор не тільки гратиме у фільмах, а й продюсуватиме стрічки. Про це повідомляє Variety.

Останні роботи, зняті Warner Bros у співпраці з Тімоті Шаламе, лідирували в прокаті — мова йде про кінострічки «Вонка» та «Дюна: Частина друга». За інформацією студії, Тімоті став першим за 40 років актором, який знявся у двох найуспішніших фільмах американського прокату, що вийшли у межах восьми місяців.

Після успіху «Дюни» Тімоті Шаламе підписав багаторічний контракт з Warner Bros.0

Відтепер фільми виробництва Warner Bros. будуть пріоритетними для голлівудської зірки. Проте Тімоті Шаламе може зніматися в інших проєктах. Warner Bros. у захваті від того, що актор обрав їхню студію «своїм творчим домом». Тімоті назвав контракт «органічним наступним кроком» у співпраці з кіностудією. 

«Протягом останніх років ми захоплювалися не лише відданістю Тімоті ремеслу, яка проявляється в різноманітті та глибині його ролей, але і його стійким прагненням приділяти 100% свого часу та уваги кожному проєкту, над яким він працював у Warner Bros. та інших компаніях», — йдеться у заяві кіностудії.

Після успіху «Дюни» Тімоті Шаламе підписав багаторічний контракт з Warner Bros.1

Зауважимо, фільми «Вонка» та «Дюна: Частина друга» принесли Warner Bros. понад мільярд доларів. Variety повідомляє, що за роль Віллі Вонки Тімоті Шаламе заробив понад 8 мільйонів доларів. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *