Оскарівський фільм «20 днів у Маріуполі» знову покажуть в українських кінотеатрах

Стрічка про повномасштабну війну здобула найпрестижніші нагороди

З 14 березня в українських кінотеатрах йтиме кінострічка Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі», яка нещодавно здобула «Оскар» у категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм».

Картину покажуть в обраних кінотеатрах українських міст — зокрема, в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Одесі. Актуальний перелік кінотеатрів можна побачити за посиланням. Також фільм незабаром вийде на онлайн-платформах. 

Оскарівський фільм «20 днів у Маріуполі» знову покажуть в українських кінотеатрах0

Оскарівський фільм «20 днів у Маріуполі» знову покажуть в українських кінотеатрах1

Оскарівський фільм «20 днів у Маріуполі» знову покажуть в українських кінотеатрах2

«20 днів у Маріуполі» — документальна стрічка лауреата Пулітцерівської премії Мстислава Чернова. Над фільмом працювали члени команди Associated Press, які стали останніми міжнародними журналістами в оточеному Маріуполі. Вони продовжили роботу в облозі та зафіксували кадри, які пізніше стали визначальними образами війни: смерті дітей, масові поховання, розбомблений пологовий будинок та інші жахи російських злочинів.

Вперше картина побачила світ на «Санденсі» — одному з головних фестивалів незалежного кіно у США — у секції World Cinema Documentary Competition. Стрічка здобула Приз глядацьких симпатій. Режисер фільму, а також Євген Малолєтка та Василиса Степаненко також отримали Шевченківську премію в номінації «Публіцистика, журналістика». 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *