Оракул для всіх знаків Зодіаку на 24 квітня 2024 року

На всіх нас чекає «рожевий» повний Місяць у Скорпіоні

Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня із Таро Марія Лебедевич склала Оракул для всіх знаків Зодіаку на повню 24 квітня. Звіряємося з ним, щоб зробити життя більш повноцінним і уберегти себе від прикрих помилок.

На всіх нас 24 квітня чекає «рожевий» повний Місяць у Скорпіоні. Рожевим його назвали індіанці Північної Америки на честь рожевих квітів шилоподібного флокса, який розпускається якраз у квітні. Його вплив діятиме до початку молодика 8 травня.

Оракул для всіх знаків Зодіаку на 24 квітня 2024 року0

Рожевий повний Місяць і послання Оракула для всіх знаків Зодіаку:

Час для детоксикації

Можливо, ви помітили, що останнім часом ваша енергія стала іншою, а ви почуваєтеся зацикленими або оповитими негативом. Настав час відпустити все це, звільнитися від драми, власництва й упертості, щоб дати місце новим, свіжим енергіям. Пам`ятайте, що детоксикація може бути духовною, емоційною або фізичною. Вам потрібно знайти той баланс, який зробить вас знову гармонійною і здатною до маніфестації своїх бажань. Дозвольте собі знайти цей баланс, навіть якщо це не завжди легко. Врівноваження емоцій — ключ до вашого подальшого розвитку і добробуту. Цієї ночі дайте собі можливість почати все заново «у світлі рожевого Місяця». І не тільки зараз, у вас буде ще час до молодика.

Афірмація місяця, яку потрібно повторювати 11 разів протягом дня (можна і потрібно щодня):

«Сексуальна енергія заряджає мене гарним настроєм і допомагає висловити свої творчі здібності».

Що отримують знаки Зодіаку в цю «Рожеву» повню:

Овен, Рак, Терези, Скорпіон, Козоріг і Водолій

Енергії місяця — це двері, які відкриваються перед вами.

Лев, Діва і Стрілець

Енергії місяця показують, що ви відчуваєте труднощі та як використовувати перешкоди, що виникають зараз, як трампліни до того, чого ви хочете.

Телець — ви наближаєтеся до вершини, і енергії місяця можуть підштовхнути вас до поворотного моменту.

Близнюки та Риби — вам енергії місяця являють собою висновки й очищення від старого, щоб звільнити місце для нового.

А тепер поговоримо про кожен знак докладніше. Пам`ятайте, що ви можете читати послання не тільки для вашого сонячного знака Зодіаку, а й для знака Асцендента.

Оракул для всіх знаків Зодіаку на 24 квітня 2024 року1

Оракул для всіх знаків Зодіаку на повний Місяць 24 квітня

Овен

Вірте, що все буде добре

На вас чекає період терпіння і довіри. Іноді наша суєта може засліпити нас, не даючи побачити, що все відбувається в потрібний час. Божественний час неминучий, і часом потрібно лише почекати, щоб зрозуміти, які частини нашого життя стануть на свої місця. Не поспішайте. Дозвольте подіям розвиватися природно, навіть якщо це здається повільним прогресом. Можливо, зараз саме це і є ключ до вашого успіху. Пам`ятайте про інших і про те, як ви можете допомогти їм. Це не тільки допоможе відірвати вас від очікування, а й поліпшить вашу карму. Ваше благородство і надійність не залишаться непоміченими. Не сумнівайтеся в собі та у своїх можливостях. Зосередьтеся на тому, що ви можете робити просто зараз, і прийміть кожен крок як частину свого довгого й успішного шляху.

Телець

«Остудіть» свої емоції

У цей період ви можете відчути, що ваші емоції розпалюються і збираються вибухнути. Але не поспішайте діяти під впливом гніву або роздратування. Хоча гнів може бути потужним стимулом для дій, він рідко призводить до бажаних результатів. Спробуйте утримувати свої емоції під контролем. Охолодження своїх емоцій і прагнення до миротворчості — це ваш ключ до гармонії та більш мирного результату. Важливо знайти баланс між проявом сили та спокоєм, між задоволенням власних потреб і повагою до потреб інших. Не забувайте про маніфестацію балансу у своїх стосунках. Прагніть рівноваги між, враховуючи не лише свої власні бажання, а й потреби та почуття навколишніх. Це допоможе вам створити гармонійні стосунки та досягти успіху в спільних починаннях.

Близнюки

Шукайте світло

Зараз ви можете відчувати, що енергія навколо вас наповнена як світлими, так і темними моментами. Важливо знайти баланс між цими двома аспектами життя. Увійдіть у контакт із радісними почуттями та світлими моментами, щоб очиститися від негативних енергій і страхів, які можуть обмежувати ваше життя. Однак не ігноруйте важкі ситуації або проблеми, будьте відкритими до них і готовими розв`язувати їх із позитивним настроєм. Ваше життя зараз наповнене двома сильними енергіями: страхами та вашою власною життєвою силою. Важливо знаходити баланс між ними та не дозволяти страхам керувати вашими діями. Створіть позитивне мислення і ставлення до життя — це допоможе вам уникнути занурення в негативні думки та ситуації. Постарайтеся поставити себе в щасливий стан і проявити свої благословення, склавши список позитивних аспектів вашого життя. Це допоможе вам залучити ще більше світлих моментів і радості у ваше життя.

Рак

Налаштуйтеся на Божественне

Зараз ви перебуваєте в особливому потоці життя, де ваші бажання і події починають збігатися. Ваші думки та бажання стають реальністю, тому важливо залишатися налаштованими на ваше вище «Я» і співзвуччя зі своїми мріями. Медитація — чудовий спосіб встановити зв`язок зі своїм вищим «Я» і Божественним, тому постарайтеся практикувати її регулярно. Спробуйте знайти навчальне відео в інтернеті або просто насолоджуйтеся спокійними моментами, перебуваючи в гармонії із собою і світом навколо. Будьте ласкаві до себе та інших, це допоможе вам утримувати позитивні енергії та притягувати добробут у ваше життя. Зараз чудовий момент для духовного зростання, контактів з Вищими Силами та боротьби зі страхами. Вірте в те, що все буде добре, і ви будете притягувати тільки хороше.

Оракул для всіх знаків Зодіаку на 24 квітня 2024 року2

Лев

Розкрийте своє найдобріше «Я»

Можливо, ви занадто суворі до себе або когось іншого. Чи вважаєте ви, що вам потрібно бути суворим із собою або іншими людьми, щоб досягти бажаного? Ваше завдання зараз — бути дисциплінованими в тому, щоб робити те, що потрібно, щоб отримати бажане. Гарне ставлення до життя — один із найпотужніших інструментів, якими ви володієте, коли йдеться про прояв бажань. Не забувайте насолоджуватися «ароматом» життя. Не сваріться з іншими людьми: налаштуйтеся на правильне мислення, вирішивши, що ви більше не збираєтеся заковтувати наживку або провокувати ситуацію.

Діва

Оцініть ситуацію

Зупиніться, віддихайтеся і підбийте підсумки. Можливо, ви взяли на себе занадто багато? Зараз саме час бути надійною і практичною. Лінь зараз — ваш головний ворог. Окрім того, не піддавайтеся впливу навколишніх і тому, що вони говорять. Поставте собі запитання: «Чи хочу я, як і раніше, того самого, що й раніше, і так само сильно?»

Якщо так, то чи дійсно ви робите все, що потрібно, щоб втілити свої мрії в життя? Висловлюйте свої почуття, але робіть це без зайвої самокритики та критики інших. Проведіть чесну «інвентаризацію» того, де ви могли б зробити більше, щоб реалізувати свої мрії. Ваші емоції важливі, але намагайтеся висловлювати їх без зайвої самокритики або критики навколишні. Будьте гнучкими у своєму мисленні, аби впоратися з будь-якими перешкодами на шляху до успіху.

Терези

Відкрийтеся змінам

Прогнозуються великі зміни, але вам потрібно дозволити подіям розвиватися, не прагнучи керувати ними повністю. Іноді просто потрібно трохи відсторонитися від людей або ситуацій. Якщо ви відчуваєте, що стали надто емоційними, — це сигнал, що потрібно охолонути та перевести дух. Спробуйте поглянути на ситуацію більш об`єктивно. Зараз чудовий період для спілкування з друзями, розширення соціальних зв`язків, а також для реалізації бажань. Завжди залишайтеся собою: незалежність не означає самотність. Група людей може стати вашою опорою і допомогою.

Скорпіон

Дійте!

Дійте сміливо і наполегливо! Послання віщує хороші новини та безліч можливостей перед вами. Не соромтеся стукати у двері успіху, навіть якщо шлях до мети здається далеким. Продовжуйте рухатися вперед із дитячим ентузіазмом і впевненістю, що ваші зусилля матимуть винагороду. Не чекайте, а дійте. Вірте в себе і в божественні сили. У коханні не бійтеся зробити перший крок, якщо відчуваєте, що це правильно. У фінансовому плані будьте активні й прагніть збільшити свій дохід. Будьте цілеспрямованими та рішучими. Відмовтеся від сумнівів і рухайтеся вперед з упевненістю.

Стрілець

Послабте контроль

У пошуках свого місця під сонцем, ви часто забуваєте про один важливий аспект — послабити контроль і довіритися Всесвіту. Але що, якщо ключ до гармонії та успіху лежить саме в цьому? Підніміть погляд і зверніть увагу на те, де ви намагаєтеся зробити занадто багато у своєму житті. Можливо, ви застрягли в замкнутому колі своїх думок і не хочете навіть розглянути інші ідеї. Послабте хватку і віддайте частину контролю Всесвіту. Повірте, він повернеться до вас із тим, що відповідає вашому вищому благу. Якщо відчуваєте, що ви занадто сильно прикріплені до чогось або когось, настав час жити. Важливо також оцінити свою фінансову ситуацію справедливо, уникаючи схем збагачення. Вам належить зробити вибір між свободою і контролем. Пам`ятайте, що надмірний контроль може перешкодити вам досягти найкращих результатів. Довіртеся собі та Всесвіту, і ви побачите, яка потужна енергія звільнення може привести вас до нових висот.

Оракул для всіх знаків Зодіаку на 24 квітня 2024 року3

Козоріг

Знайте собі ціну

Ви на правильному шляху, проте вам потрібно наполегливо йти вперед. Знання того, що ви гідні своїх бажань, має вирішальне значення. Можливості відкриваються, коли ви вірите в себе. Копайте глибше і долайте негативні відгуки інших людей. Неважливо, що сталося в минулому, якщо ви націлені на те, щоб втілити щось на благо всіх зацікавлених осіб, у вас усе вийде. Хороша самооцінка також підвищить ваші здібності до маніфестації, тому любіть себе більше. Усвідомте свою цінність, і інші теж її оцінять. Будьте вірні своїм цінностям. Зараз особливо добре зайнятися питаннями, пов`язаними з власністю, майном, чуттєвістю, любов`ю, вірою в себе і самооцінкою. Складіть список своїх найкращих якостей. Якщо вам важко це зробити, то попросіть близьких розповісти про ваші найкращі якості.

Водолій

Релакс

До вас прийшла на допомогу божественна жіноча енергія, і її поява свідчить про те, що Богиня Місяць на вашому боці. Розслабтеся: про вас і ваших близьких подбають. Усе, що дорого вашому серцю, перебуває в безпеці й добробуті. Можливо, зараз не час домагатися того, чого ви хочете, тому подумайте, чи можна підійти до цього з іншого боку. Якщо хтось у вашому житті потребує вас, подбайте про цю людину. Доглядайте і будьте ніжні, проте не забувайте про себе.

Настав час для розв`язання сімейних проблем, переїздів, продажів і/або покупок, а також для когось або чогось, що потребує захисту. Проводьте час із людьми, яких ви любите і які люблять вас.

Риби

Розберіться у своїх почуттях

Зараз саме час розібратися з образами, особливо якщо вони стосуються ваших партнерів або близьких стосунків. Вживайте заходів, щоб ніхто не почувався емоційно ураженим. Якщо ваші почуття були поранені, сфокусуйтеся на їх опрацюванні та очищенні. Це допоможе вам рухатися до своїх цілей, звільнившись від обтяжливих образ. Взаємини, особливо з сім`єю або близькими, можуть бути напруженими. Не ображайтеся, якщо хтось випадково зачіпає ваші почуття. Пам`ятайте, що носіння образи як почесного знака не допоможе вирішити ситуацію. Важливо знайти способи розв`язання конфліктів і прагнути до гармонії у стосунках, навіть якщо це потребує часу і зусиль.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *