Новий Рік і Різдво 2024: як святкуватимуть у Києві

Стали відомі перші подробиці

Оскільки цього року ми відзначаємо Різдво за новоюліанським календарем, головну ялинку країни розпочнуть встановлювати на Софійській площі 6 грудня, а приберуть вже до 10 січня. Про це повідомив сьогодні, 27 листопада, мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, що у столиці, як і минулого року, не проводитимуть традиційних великих ярмарок і святкувань на Різдво та Новий Рік. Таке рішення ухвалила Рада оборони столиці. Якщо  райдержадміністрації міста, все ж таки, плануватимуть якісь святкові заходи в районах, то виключно з дотриманням правил безпеки, в місцях, де є укриття, та що головніше, не коштом бюджету столиці.

«Місто грошей не витрачатиме. Як і минулого року, ялинку встановлять та прикрасять за рахунок меценатів. Та з дотриманням режиму обмеження використання електроенергії», —  наголошує Віталій Кличко.

Нагадаємо, що 22 листопада у Києві відкрили виставку старовинних ялинкових прикрас, де представлені унікальні експонати — зокрема, оригінальні ялинкові прикраси часів Кайзера Вільгельма, ведмедик 40-х років, знайдений в руїнах перед Михайлівською площею, Дід Мороз 1926 року авторства Г. Світлицького та багато інших.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *