Найромантичніша українська поезія в збірці від Guzema Fine Jewelry та А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Зібрані кошти з продажу книжок спрямують до благодійного фонду

Напередодні Дня закоханих видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА та ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry презентували лімітовану збірку віршів у рамках колаборації.

Книжка «Так ніхто не кохав» об`єднала поезію 70 українських авторів — від Шевченка до Любки. Спеціальний лімітований тираж у 1000 примірників надрукували в Харкові. Збірка увійшла в серію «Украї­н­ська По­е­тич­на Антологія», упорядником якої є Іван Малкович.

«Серед українських поетичних перлин про кохання я обирав вірші на різні смаки і настрої — від найсумніших до найвеселіших, від найбезтурботніших до найтрагічніших, від найніжніших до найбадьоріших. Сподіваюся, що поетичні чари кохання не оминуть нікого, хто прочитає цей чарівник томик…» — зазначив Іван Малкович.

Найромантичніша українська поезія в збірці від Guzema Fine Jewelry та А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА0

Найромантичніша українська поезія в збірці від Guzema Fine Jewelry та А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА1

Найромантичніша українська поезія в збірці від Guzema Fine Jewelry та А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА2

Щоб отримати книжку, потрібно зробити донат у 500 гривень. Зібрані гроші спрямують до благодійного фонду Guzema Foundation, який займається оперативною допомогою військовим на першій лінії фронту. Також упродовж 7-15 лютого збірку можна отримати в подарунок за покупку діамантових прикрас онлайн та у флагманських бутиках Guzema Fine Jewelry.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *