На Рівненщині проходить перший Книжковий форум

На Рівненщині проходить перший Книжковий форум Фото 09.11.2023 16:45 Укрінформ На Рівненщині 9 листопада відбувається перший Книжковий форум.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Рівненська обласна рада.

«Це наймасштабніша книжкова подія, яка вперше відбувається в нашій області й об’єднала бібліотекарів, видавців, письменників, читачів, а також творчу інтелігенцію. І проводиться вона з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народної творчості», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, захід передбачає понад 30 активностей. Це виставки друкованої продукції рівненських видавництв та видавців, презентації книг та автограф-сесії, зустрічі з зірковими гостями, мистецькі майстерки для юних читачів та інше.

Зокрема, шанувальникам читання представляють книги-переможці щорічного обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини», інклюзивну літературу, рідкісні видання з фондів Музею книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога.

Юні читачі знайомляться з книгами з доповненою реальністю (AR) для читання іноземною мовою.

На форумі для дітей облаштували окрему літературну резиденцію.

Ще одна з ініціатив першого обласного Книжкового форуму – це можливість зробити книжкові донати для бійців, які проходять лікування та реабілітацію в Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни.

Як повідомляв Укрінформ, у Рівному відкрили першу в Україні унікальну виставку рукописних партитур «Рукописні партитури церковної музики з історичної Волині кінця ХІХ – середини ХХ століття».

Форум Книги Рівненщина

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *