Маша Єфросиніна організовує благодійну зустріч-розмову «Березень жінок»

На зібрані кошти буде придбано анатомічні бронежилети для українських захисниць

21 березня відбудеться велика благодійна подія — зустріч-розмова «Березень жінок», яку організовує Маша Єфросиніна з ГО «Фонд Маша».

Маша Єфросиніна організовує благодійну зустріч-розмову «Березень жінок»0

Запрошені гості:

– Тата Кеплер

– Катя Сільченко

– Олена Кравець

– Лєра Мандзюк

Маша Єфросиніна — відома телеведуча, інфлюенсерка, громадська діячка. Почесна Амбасадорка ООН з питань гендерної рівності та боротьби з насильством. Авторка та ведуча власного YouTube-каналу.

Вперше з початку повномасштабної війни Маша оголошує про проведення благодійної зустрічі та призначає місце зустрічі — ArtHall D12 (вул. Десятинна, 12).

На заході Маша Єфросиніна виступить з лекцією про важливу місію жінки в ці непрості для України часи. Далі зустріч буде побудована у форматі публічних інтерв`ю з запрошеними гостями. Волонтерка Тата Кеплер, дизайнерка Катя Сільченко, акторка і телеведуча Олена Кравець ділитимуться власним досвідом та розкажуть, що їм дає сили рухатися вперед і діяти попри всі негаразди. Завершить зустріч стендап Лєри Мандзюк.

Маша Єфросиніна з перших днів повномасштабної війни веде активну громадську діяльність, допомагає дітям і жінкам, що постраждали від війни, а також жінкам, які несуть військову службу. На зібрані від проведення заходу кошти ГО «Фонд Маша» закупить анатомічні бронежилети для жінок-військових.

Придбати квиток можна за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *