Кармічний коридор затемнень із 25 березня до 8 квітня: що можна, а чого не варто робити

Період у 2024 році, який відкриє нові горизонти для жінок

Сьогодні розпочався Кармічний коридор затемнень, який триватиме з 25 березня по 8 квітня. Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня з Таро Марія Лебедевич підготувала рекомендації, які допоможуть пройти цей період усвідомлено і максимально комфортно.

З приходом Кармічного Коридору затемнень 25 березня 2024 року відкриваються нові горизонти для жінок, особливо для тих, хто є опорою сім`ї. Цей період починається з місячного затемнення, яке підкреслює жіночу інтуїцію та мудрість, що символізує образ Імператриці з Арканів Таро.

Кармічний коридор затемнень із 25 березня до 8 квітня: що можна, а чого не варто робити0

Є ще кілька Кодів (із системи Нумерологія Таро), які впливатимуть під час Коридору затемнень:

Код 18 Місяць — безпосередньо пов`язаний із Місяцем, може нести в собі невизначеність, проте також нагадує про значущість жіночого впливу.

Код 14 Поміркованість — говорить про прагнення до гармонії та розуміння, які є ключовими для будь-яких стосунків.

Код 21 Мир, він як ніколи зараз потрібен усім нам, як повітря. 

В епоху, коли жінки все частіше беруть на себе провідні ролі, підтверджені Метафізикою, ми бачимо, як вони роблять важливий внесок у розвиток суспільства. Попри невизначеність, яку можуть вносити затемнення і Код 18 Місяць, кожен новий день приносить світло і ясність, вказуючи шлях до істинної мети.

Стосунки залишаються в центрі уваги, особливо в період кармічного затемнення, наголошуючи на прагненні до щирого кохання й порозуміння не тільки в парі, а й між людьми загалом. 

Коди 11 Сила і 15 Диявол попереджають про можливі перешкоди, пов`язані зі зрадою або пристрастю, при цьому також нагадують про важливість сили волі й самоконтролю. 

Код 9 Відлюдник може вказувати на необхідність особистого простору і часу для роздумів.

У контексті загального річного кармічного Коду 8 Правосуддя, важливо пам`ятати, що кожен вчинок має наслідки, і карма відмічає кожну дію, чи то хорошу, чи то погану, надаючи можливості для зростання і самовдосконалення.

Головна думка, на якій потрібно тримати фокус і зосередження — весь Кармічний Коридор проходить під знаками Вогню і Повітря, тому будь-яке негативне слово може здетонувати!

Кармічний коридор затемнень із 25 березня до 8 квітня: що можна, а чого не варто робити1

У період Кармічного коридору затемнень дотримуйтеся таких рекомендацій:

  1. Зануртеся в енергію Затемнень: відкрийте серце і дозвольте собі скористатися можливостями, які принесе період коридору затемнень з 25 березня по 8 квітня 2024 року. Це час, наповнений жіночою енергією та інтуїцією.
  2. Зверніться до Коду 3 Імператриці всередині себе: скористайтеся мудрістю і силою жіночого начала, що символізують Імператрицею під час затемнень. Це ваш час блиснути своїми унікальними якостями.
  3. Зверніть увагу на Коди: подумайте про значення Коду 18, пов`язаного з Місяцем, який закликає до усвідомлення власної сили та впливу на світ навколо вас.
  4. Увійдіть в Еру Жінок: разом із початком Ери Жінок у 2024 році прийміть можливість відігравати ключову роль у суспільстві.
  5. Остерігайтеся перешкод: будьте готові до перепон, що можуть виникнути, представлених Кодами 11 Сила та 15 Диявол, та остерігайтеся спокус, що можуть завадити вашому особистому зростанню.
  6. Налаштуйтеся на гармонію: підтримуйте гармонію у своїх стосунках, навіть у періоди невизначеності.
  7. Скористайтеся Кармічним Законом: пам`ятайте про кармічний Код 8 Правосуддя (він найголовніший Код на весь 2024 рік), що нагадує, що кожному прийде й відплатиться по заслугах.
  8. Досліджуйте свій внутрішній світ: скористайтеся часом Відлюдника (Код 9), щоб глибше зрозуміти себе і свої стосунки.
  9. Прийміть виклик зростання: у цей захопливий період дайте собі можливість зростання і самоаналізу, щоб вийти на новий рівень саморозвитку і гармонії.

І пам`ятайте, що кожен із нас несе в собі потужну енергію та силу змін.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *