Хто переміг на Євробаченні — 2024

Результати пісенного конкурсу 

У шведському місті Мальме відбувся фінал Євробачення. Перемогу в пісенному конкурсі здобули співак Nemo (вживають займенник «вони») зі Швейцарії, які виконували пісню The Code. 

Хто переміг на Євробаченні — 20240

Хто переміг на Євробаченні — 20241

Хто переміг на Євробаченні — 20242

Країна вже втретє посідає перше місце на Євробаченні. Цього разу глядачі та журі віддали Швейцарії 591 бал. Під час нагородження Nemo так хвилювалися, що випадково розбили кришталеву статуетку, проте через декілька хвилин їм видали нову. 

Друге місце посів співак Baby Lasagna з Хорватії, який виконував пісню Rim Tim Tagi Dim. Від глядачів та журі він отримав 547 балів. 

На третьому місці — Jerry Heil та alyona alyona, які представляли Україну з піснею Teresa & Maria. Дует отримав 453 бали. 

До п’ятірки лідерів також потрапили представники Франції та Ізраїлю — за них глядачі віддали 445 та 375 балів відповідно. 

Хто переміг на Євробаченні — 20243

Зауважимо, ми писали про те, як створювалися образи Jerry Heil та alyona alyona для виступу на конкурсі. Про процес виготовлення костюмів, їхні сенси та роботу з Таню Муіньо розповіла художниця з костюмів Маргарита Шекель. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *