Емма Стоун та Віллем Дефо у трейлері до фільму Йоргоса Лантімоса — нової роботи після «Бідолашних створінь»

Прем’єра кінострічки запланована вже цього літа

Кіностудія Searchlight опублікувала тизер до нового фільму режисера Йоргоса Лантімоса — Kinds of Kindness. Кінострічка вийде на екрани 21 червня 2024 року. Про це повідомляє Variety.

За офіційним синопсисом, Kinds of Kindness — це фільм з декількома історіями. Він розповідає про чоловіка без вибору, який намагається взяти під контроль власне життя, поліціянта, стурбованого раніше зниклою дружиною, яка повернулася й здається кимось іншим, а також жінку, яка хоче знайти людину з особливими здібностями, якій судилося стати видатним духовним лідером.

Сценарій до фільму написали Ефтіміс Філіппу та Йоргос Лантімос у співпраці. В ролях — Емма Стоун, Маргарет Квеллі та Віллем Дефо, які також знімалися в кінострічці «Бідолашні створіння», Гантер Шафер, Хонг Чау, Джо Олвін та Мамуду Аті. 

Емма Стоун та Віллем Дефо у трейлері до фільму Йоргоса Лантімоса — нової роботи після «Бідолашних створінь»0

Новий фільм Йоргоса Лантімоса виходить після нещодавнього успіху «Бідолашних створінь». Цьогоріч на «Оскарі» кінострічка перемогла в чотирьох номінаціях: «Найкращі грим і зачіски», «Найкращі костюми», «Найкраща робота художника-постановника» та «Найкраща жіноча роль».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *