Дивимося тизер фільму про Назарія Яремчука — попзірку та легенду української музики

Прем’єра документальної стрічки вже цього літа

У кінотеатрах з 8 серпня йтиме документальний фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси». Це історія про Назарія Яремчука — попзірку та Героя України. 

Фільм складається з ексклюзивних спогадів близьких виконавця і визначних діячів культури, а також з особистих щоденників та унікальних хронік: від перемоги на конкурсі «Пісня-71» з «Червоною рутою» до політичних переслідувань КДБ, загибелі Володимира Івасюка, виступів у Чорнобилі та Афганістані.

Дивимося тизер фільму про Назарія Яремчука — попзірку та легенду української музики0

Дивимося тизер фільму про Назарія Яремчука — попзірку та легенду української музики1

Дивимося тизер фільму про Назарія Яремчука — попзірку та легенду української музики2

Дивимося тизер фільму про Назарія Яремчука — попзірку та легенду української музики3

Дивимося тизер фільму про Назарія Яремчука — попзірку та легенду української музики4

Ініціаторкою створення фільму стала донька Назарія — співачка Марія Яремчук. Режисером кінострічки виступив Артем Григорян, а продюсером — Максим Сердюк. Робота над кінострічкою розпочалася влітку 2021 року — відтоді творці вивчали архіви, збирали інформацію, шукали героїв, працювали над сценарієм та знімали інтерв’ю. 

«…ми зрозуміли, що робимо документальний фільм про людину, через біографію якої розповідаємо історію нашої країни. Тому історичних подій, які ми згадуємо у фільмі, дуже багато», — поділився режисер Артем Григорян.

До участі в проєкті долучилися учасники культового колективу ВІА «Смерічка», які надали маловідомі факти про Назарія. Дружина виконавця Дарина Яремчук розповіла про їхнє знайомство та історії палкої любові його шанувальниць. У процесі створення фільму автори використали сімейні архіви виконавця (фотоальбоми та відеокасети), архіви героїв фільму — зокрема, матеріали, що зберігаються в Центральному державному аудіовізуальному та електронному архівах.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *