Для чого потрібні треси волосся

Для чого потрібні треси волосся
Для чого потрібні треси волосся

Термін «треси» може використовуватись у двох значеннях, залежно від призначення. Перший — комплект накладного волосся з кріпленням у верхній частині, другий — стрічка волосся з плоским верхнім швом, яка використовується при нарощуванні холодним способом. Широкий вибір натуральних тресів представлений в каталозі інтернет-магазину Zirkova.

Особливості тресів з натурального волосся

Натуральні треси можуть мати плоский шов у верхній частині або оброблятися тонкою стрічкою. Процедура збірки проводиться у фабричних умовах з використанням обладнання, що повністю виключає ймовірність випадання окремих волосків при нарощуванні та носінні.

Якщо треси виготовлені для виконання функції накладного волосся, стрічки розрізають на пасма різної ширини. Найчастіше в комплект входить від 6 до 9 пасм для скроневої, потиличної зони та маківки. Для зручності самостійного кріплення у верхній частині пришивають плоскі металеві або пластикові шпильки із силіконовим шаром. Саме він не дозволяє сповзати тресам при носінні.

Треси для нарощування холодним методом

Холодні методи нарощування поділяються на клейові та безклейові. Останні передбачають пришивання тресів до дрібних горизонтальних кіс, які заплітаються з власного волосся. Для виконання процедури використовуються спеціальні синтетичні нитки та безпечна закруглена голка. У цьому разі використовуються не розрізані треси, ширина яких підбирається залежно від довжини кола голови клієнта. Також нерідко тресами називають стрічки для нарощування клейовим способом. Вони відрізняються наявністю у верхній частині надійного клейового шару.

Що вибрати накладне волосся або нарощування

Треси у вигляді комплектів накладного волосся — відмінне рішення для тих, хто зрідка робить складні зачіски, а також воліє самостійно виконувати укладки. Накладні треси при фіксації можна знімати та надягати необхідну кількість разів до досягнення бажаного ефекту натуральності та непомітності. Однак пам’ятайте, що пасма необхідно знімати на ніч, щоб уникнути пошкодження власного волосся шпильками.

Холодне нарощування тресів стрічковим методом або на коси більш дорога процедура, яка вимагає участі майстра та систематичної корекції, проте вам будуть доступні будь-які зачіски та укладки.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *