Чому варто відвідати благодійну виставку в галереї Avangarden

Учасники благодійної виставки стільців у галереї Avangarden  

Уже 16 травня в галереї Avangarden стартує благодійна виставка, в якій задля доброї мети студія дизайну інтер’єрів Between the Walls об’єднали вісьмох українських митців. Кожен з художників представляє своє бачення обраного об`єкта інтер’єру — стільця простої форми. Кожен стілець стане лотом для збору коштів на побудову житла для переселенців у співпраці з фондом Districtone. 

В очікуванні виставки ELLE підготував серію матеріалів, в яких знайомить вас з представленими на виставці художниками. У завершальному матеріалі серії ми розповідаємо про творчий шлях Віталія Кохана, Наталії Самсонової та студії дизайну інтер’єрів Between the Walls. 

Віталій Кохан — працює зі скульптурою, живописом, графікою, інсталяцією, фотографією, відео та ленд-артом

Чому варто відвідати благодійну виставку в галереї Avangarden0

Український митець Віталій Кохан є постійним учасником і куратором міжнародного ленд-арт симпозіуму «Простір прикордоння», він також є резидентом Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва «Бірючий». 2018 року митця номінували на премію PinchukArtCentre. 

Віталій любить прикладне мистецтво й у своїх роботах час від часу передає власні улюблені сенси, які символічно перетинаються з українським побутом. 

Чому варто відвідати благодійну виставку в галереї Avangarden1

Чому варто відвідати благодійну виставку в галереї Avangarden2

Однією з останніх влучних робіт митця є композиції «Вигадані козацькі прапори”, які були представлені у Харкові в галереї «ЄрміловЦентр» в межах виставки «Особовий склад». Робота Кохана — це нанесена сучасна символіка Збройних Сил України на стародавні прапори Війська Запорізького. Окрім символіки митець також наніс дату початку повномасштабного вторгнення. 

Тарас Гуцол — працівник інклюзивної пекарні Good Bread from Good People

Чому варто відвідати благодійну виставку в галереї Avangarden3

Саме завдяки Тарасу в межах Good Bread hub відкрилась майстерня Ar/Br для художників і художниць з ментальною інвалідністю. Він розповідав, що пише олією, а коли приніс роботи, заклав перший камінь у проєкті.  

Чому варто відвідати благодійну виставку в галереї Avangarden4

Для Тараса мистецтво — це один з аспектів розвитку людини. Коли він починає працювати, то не пише ескізи й не уявляє фігури наперед. Тарас ніби звільняється в полотні. Зазвичай він пише абстрактні сюжети й використовує або суто монохромні кольори, або насичені — жовтий, червоний і синій. Коментуючи свій стілець, він сказав: «Він мені здався виконаним вже таким, яким є. Для нього не потрібні додаткові деталі».

Between the Walls — студія, яка створює емоційний просторовий досвід

Чому варто відвідати благодійну виставку в галереї Avangarden5

У ДНК Between the Walls — створення та передавання сенсів через інтер’єр. Кожен працівник студії — творча особистість, яка вважає, що простір має продовжувати та розкривати його жителя. 

Команда студії створила творчий проєкт, в якому об’єднала сучасних українських митців. Все, що поєднує художників — простий елемент інтер’єру. А кожен митець показує власне бачення цього елементу в просторі та в житті. 

Однак і Between the Walls не залишилися осторонь, тому підготували ніжну інсталяцію стільця рожевого кольору від себе. 

Чому варто відвідати благодійну виставку в галереї Avangarden6

Чому варто відвідати благодійну виставку в галереї Avangarden7

Ознайомитися з творчістю усіх митців можна під час благодійної виставки, яка триватиме з 16 по 21 травня в галереї Avangarden. 

Ми також розповідали про інших митців:

Артзнайомство: Анастасія Лелюк, Ярослава Хоменко (ХОМЕНКО) та Антон Саєнко

Артзнайомство: Тамара Турлюн, Гамлет Зіньківський та SOC.I.A

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *