Американський словник Merriam-Webster назвав слово 2023 року

І це не «штучний інтелект»

Американський словник Merriam-Webster назвав слово 2023 року — ним стало слово «автентичний» (authentic), кількість запитів на яке значно зросла в контексті дискусій про штучний інтелект, культуру знаменитостей, ідентичність і соціальні мережі.

Слово «автентичний» має кілька значень, зокрема «не фальшивий», синонім до «справжнього» і «дійсного», а також «вірний власній особистості, духу чи характеру».

«Хоча автентичність, безумовно, є бажаною якістю, її важко визначити й вона є предметом дискусій — це дві причини, які змушують багатьох людей звертатися до словника. "Автентичний" часто пов`язаний з ідентичністю, національною чи особистою: так, автентичними можуть бути як національна кухня та страви, так і "власне я" та "голос". Такі знаменитості, як Лейні Вілсон, Сем Сміт і особливо Тейлор Свіфт, у 2023 році потрапили до заголовків газет із заявами про пошук свого "автентичного голосу" та "автентичного я". А з розвитком штучного інтелекту та його впливом на фейкові відео та безліч інших тем межа між "справжнім" і "фейком" стає дедалі розмитішою», — йдеться на сайті словника.

Американський словник Merriam-Webster назвав слово 2023 року0

Серед слів, які також викликали підвищений інтерес у 2023 році: rizz (чарівність, привабливість), deepfake (фальшиві фото чи відео, як виглядають як справжні), coronation (коронація), dystopian (антиутопія), EGOT (термін, який позначає те, що артист виграв одразу чотири престижні нагороди: «Еммі», «Греммі», «Оскар» і «Тоні»), Х (нова назва соцмережі Twitter, яку перейменував Ілон Маск), implode (вибухнути) та інші.

Повний список слів шукайте за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *