7 українських музичних кліпів січня

Пісні Тіни Кароль, Джамали та Ziferblat

Які музичні кліпи українські виконавці випустили впродовж січня? Ліричні спогади, зізнання в глибоких почуттях чи життєствердні розповіді — ми зібрали пісні, на які варто звернути увагу.

Liza Bibikova — Поряд

Пісня Лізи Бібікової «Поряд» вийшла ще торік у жовтні. Це ніжна й сумна історія про відчуття присутності коханої людини, коли все вже втрачено. Трек став популярним в TikTok, а згодом очолив український чарт трендових пісень Spotify.

Тіна Кароль — Троянди

Нова пісня Тіни Кароль — про глибокі почуття, які віддзеркалюють драму сьогодення. За словами виконавиці, її новий реліз — «про момент, коли всередині щось ламається на дві частини: на зраду і правду, на минуле та майбутнє».

NAZVA — Slavic English

Як кажуть учасники гурту, «Slavic English — це за настроєм весела та життєствердна пісня, яка транслює в легкій формі нашу реальність — самопрезентацію українців для світу зі збереженням ідентичності». У музичному кліпі виконавці спробували себе в різних ролях: вчителів, попзірок, а ще — Шерлока і Ватсона.

INGRET — Keeper

Музичний кліп співачка INGRET присвятила жінкам, які силою свого світла та підтримки допомагають українським воїнам переносити лихоліття війни та захищати свою землю.

Ziferblat — Place I Call Home

Пісня гурту — про відчуття дому, яке всі так щемливо намагаються вберегти. За словами учасника Ziferblat Валентина Лещинського, у кліпі виконавці поєднали сценічну енергію й театральну спрямованість.

Jamala — Мій брате

У новій пісні виконавиця втілила світлі спогади про свого друга з Криму Сейрана Кадирова, який загинув на війні. Композиція є також присвятою усім загиблим захисникам та захисницям.

OTOY — аїд

«аїд» — один із треків другої частини лонгплею «темна», якою репер OTOY підсумував перший етап своєї кар’єри. Свій альбом репер називає «найтемнішою музикою, написаною в найяскравіших емоціях».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *