5 романтичних драм на Netflix

Серіали, які не залишають байдужими глядачів

Казкова історія знайомства в Італії, серіал про юристку в елітній фірмі Нью-Йорка та оповідь про доленосну зустріч на університетському випускному — такі романтичні драми є на Netflix.

Що варто подивитися? Ми зібрали 5 серіалів стримінгової платформи.

«З нуля»

Наперекір очікуванням батька Емі приїжджає до Флоренції, щоб узяти участь у мистецькій програмі. В Італії головна героїня зустрічає шеф-кухаря та закохується в нього — проте має повертатися додому. Та, можливо, таке знайомство дівчини — справді доленосне? Про те, як розгортатиметься історія головних героїв, дивіться в романтичній драмі на Netflix. 

«Моє життя з Волтерами»

Раніше Джекі жила в Нью-Йорку, проте через трагедію 15-річна дівчина вимушено переїхала в маленьке містечко штату Колорадо. Тепер вона живе у великій родині своєї опікунки, де її вчать дружити, любити й зберігати надію. Водночас дівчина намагається звикнути до нового середовища та зцілитися від болю.

«Шлях до партнерства»

Інґрід Ян працює в елітній юридичній фірмі в Нью-Йорку. Головна героїня має важливу ціль — вона хоче стати партнеркою. Проте Інґрід також має розібратися з коханням, друзями й сімейними очікуваннями, а ще — не зрадити власні принципи. Чи вдасться їй з усім впоратися? Дивіться в юридичному серіалі від Netflix. 

«Астрологічний посібник для розбитих сердець»

Еліс вже минуло 30 — вона не має хлопця і працює в невеликій телевізійній мережі в Турині. І найгірше те, що головна героїня раптово дізнається — її колишній Карло планує одружитися й стати батьком. Проте Еліс випадково зустрічається з Тіо — актором з іншого відділу на роботі та самопроголошеним гуру астрології. Він стає астрологічним провідником для її розбитого серця.

«Один день»

Емма та Декстер уперше розмовляють одне з одним 15 липня 1988 року — у вечір університетського випускного. Доля назавжди пов’язує головних героїв. Де вони будуть 15 липня наступного року? Як зміняться, про що хвилюватимуться і чи радітимуть? У центрі сюжету серіалу — одна й та ж дата, проте різні обставини впродовж 20 років. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *