5 музичних кліпів українського гурту Ziferblat

Відкриття Нацвідбору на Євробачення

Цьогоріч український гурт Ziferblat отримав найвищу кількість балів від журі національного відбору на Євробачення. Конкурсну пісню Place I Call Home глядачі оцінили на 4-те місце. У результаті гурт поступився тільки переможницям — дуету Alyona Alyona та Jerry Heil.

Що варто знати про творчість музикантів із Ziferblat? Гурт створили у 2015 році два брати-близнюки: Данило та Валентин. Згодом до них приєднався Федір Ходаков. Як пише «Суспільне», перший реліз музикантів «Кіносеанс» був у 2017 році, а дебютний альбом «Перетворення» вони створювали ще з 2019 року. За цей час гурт відіграв сольні концерти, взяв участь у багатьох музичних фестивалях та співочому шоу «X-Фактор».

5 музичних кліпів українського гурту Ziferblat0

У жовтні 2022 року Ziferblat був у лонглісті національного відбору на Євробачення. Тоді музиканти не потрапили до фіналу. Однак тепер із піснею Place I Call Home вони стали відкриттям конкурсу. 

Ми зібрали 5 музичних кліпів гурту, на які варто звернути увагу. 

«Вночі»

Це пісня, натхнена атмосферою 80-х і стилістикою фільмів Ґільєрмо дель Торо. За сюжетом головний герой шукає скарб. Коли він знаходить скриньку, то натикається на монстрів й потрапляє в купу пригод. 

«Земля»

Кліп «Земля» створений за мотивами однойменної повісті Ольги Кобилянської. Українська письменниця, спираючись на біблійний мотив про Каїна й Авеля, через призму братовбивства в селянській родині розкриває тему влади землі над людиною. Музиканти кажуть, що основним лейтмотивом їхньої роботи є заздрість та амбівалентність молодшого брата до старшого.

«Для чого ти прийшла?»

Це роздуми виконавців про дитячі бажання та ранню любов, яка тягнеться крізь життя і може непомітно руйнувати все, що будуєш роками. Гурт співає про роз’ятрене минуле, яке зазвичай навідується в найнеочікуваніших образах чи спогадах.

«Диско-Фанко»

Пісня нагадує часи розслабленості, комфорту і нереалістично добрих вечірок, Як зазначають музиканти, це «щедро насичена музикою музика і крапля теплого візуального ескапізму для самовідновлення психіки».

Place I Call Home

Пісня гурту — про відчуття дому, яке всі так щемливо намагаються вберегти. У кліпі виконавці поєднали сценічну енергію й театральну спрямованість.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *