5 фільмів Netflix на основі реальних подій

Кінострічки про спорт, війну та президентські вибори

Історія про здійснення мрії 60-річної плавчині, драма про кар’єру нейрохірурга та розповідь про виживання людей, уцілілих після розбиття літака — такі фільми на основі реальних подій можна подивитися на Netflix.

Які з них варі уваги? Ми зібрали 5 кінострічок на стримінговій платформі. 

«Наяд»

60-річна плавчиня Даяна Наяд вирішила здійснити свою мрію — перетнути Флоридську протоку шириною понад 165 кілометрів. Вона налаштована серйозно — призначила своєю тренеркою найкращу подругу й розпочала підготовку. Громадськість поставилася до мрії Даяни скептично — та чи зупинить це головну героїню? Дивіться в біографічному фільмі з Джоді Фостер та Аннетт Бенінг у головних ролях. 

«Мирний-21»

У червні 2014 року на прикордонні Луганщини російські спецслужби та агенти намагалися схилити українських бійців загону зрадити Батьківщину. Вони хотіли захопити території України без бою. Однак чинний командир вирішив — загін вступатиме в бій. В основі фільму — справжня історія луганських прикордонників, які протистояли окупантам, попри перевагу ворога в силі та техніці.

«Ширлі: боротьба за Білий дім»

1968 року Ширлі Чисголм стала першою чорношкірою жінкою, обраною до Конгресу США. Це художній фільм про те, як політикиня зосередилася на новій цілі — участі в президентських виборах 1972 року від Демократичної партії.

«Снігова спільнота»

1972 року в Андах розбивається пасажирський літак — із 45 людей виживає лише 29. Люди опиняються у смертельно небезпечних умовах без харчів і теплих речей — щоб вижити, вони об’єднують зусилля та покладаються одне на одного. Упродовж понад 70 днів уцілілі шукають шлях додому. 

«Золоті руки: історія Бена Карсона»

Бен Карсон — талановитий нейрохірург. Він став першим лікарем, який успішно відокремив сіамських близнюків зі з`єднаними головами. Та чи був легким його шлях? Біографічна драма розповідає про численні перешкоди, які довелося подолати Бену, щоб стати нейрохірургом і рятувати життя в лікарні Джона Гопкінса.  

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *