15 цитат Керрі Бредшоу, за які ми її обожнюємо

На всі часи

25 березня американська акторка і продюсерка, наша улюблениця Сара Джессіка Паркер святкує своє 59-річчя. В доробку акторки — безліч ролей, проте наша беззаперечна фаворитка — єдина і неповторна Керрі Бредшоу із серіалу «Секс і місто». Сьогодні згадуємо найкращі цитати легендарної героїні, за які ми її обожнюємо.

15 цитат Керрі Бредшоу, за які ми її обожнюємо0

«Він був як сукня від Донни Каран: ти знаєш, що вона не у твоєму стилі, але ти її приміряєш. На всякий випадок».

«Зрештою комп`ютери ламаються, люди помирають, стосунки руйнуються… і найкраще, що ми можемо зробити, — це глибоко зітхнути й перезавантажитися».

«Можливо, ми мали рацію, коли менше міркували й більше цілувалися?»

15 цитат Керрі Бредшоу, за які ми її обожнюємо1

«Кохання — це єдиний лейбл, який не виходить із моди».

«Ми звикли думати, що справжнє кохання треба заслужити, треба подолати всі перешкоди у другому акті, перед тим як жити довго та щасливо у третьому. А якщо перешкод немає, чи це означає те, що чогось не вистачає? Невже потрібна драма, щоб стосунки спрацювали?».

«Якщо дві людини так надихають одна одну, лежачи в різних ліжках, то вже в одному ліжку вони точно зможуть домовитися».

15 цитат Керрі Бредшоу, за які ми її обожнюємо2

«Деякі жінки не створені для того, щоби їх приручили. Вони створені бути вільними, допоки не зустрінуть когось схожого, щоб бути вільними разом».

«Ми були щасливі до того моменту, поки не вирішили жити довго та щасливо».

«Мені довелося визнати, що в житті одні жінки з самого початку кращі за інших. І цей факт не змінити ні покупкою туфель, ні дієтою, ні випіканням пирогів. У мене не буде ідеального волосся, я не зможу носити біле, не бруднитися, очолювати комітети, підписувати офіційні листи, але я від цього не гірше».

15 цитат Керрі Бредшоу, за які ми її обожнюємо3

«Ну чому те єдине, чого ми не маємо, заважає нам насолоджуватися тим, що ми маємо?»

«Найбільші приголомшливі, найважливіші, найскладніші відносини — це відносини із самим собою. І якщо ти зустрінеш того, хто полюбить тебе такою, якою ти любиш себе, то це велике щастя».

«Ми говоримо по чотири години, а здається, що минуло п`ятнадцять хвилин. Розлучимося на два дні, а здається, що минув рік. Я зрозуміла, що теорія відносності Ейнштейна вимагає серйозного доопрацювання з урахуванням одного важливого ефекту, ефекту закоханості».

15 цитат Керрі Бредшоу, за які ми її обожнюємо4

«Я не вірю в електронну пошту. Я дотримуюсь старих традицій — обираю дзвонити й кидати трубку».

«Принц не прискакав. Тоді Білосніжка виплюнула яблуко, прокинулася, пішла на роботу, отримала страховку та зробила дитину з пробірки».

«Можливо, саме наші помилки визначають долю? З чого б складалося наше життя без них? Якби ми ніколи не збивалися зі шляху, хіба ми любили б? Хіба у нас були б діти чи ми були б тими, ким є? Зрештою, змінюються пори року, змінюються міста, люди приходять у твоє життя, люди йдуть… Але приємно усвідомлювати, що ті, кого ти любиш, завжди у твоєму серці. І якщо тобі пощастить, ти їх колись зустрінеш».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *